معاون آموزش متوسطه‌ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد

اعلام نتایج آزمون ورودی پایه دهم

یکه‌خانی گفت: نتایج آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه اعلام و قابل دریافت است.

به گزارش خاورستان، رضا یکه خانی معاون آموزش متوسطه‌ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی صبح امروز از اعلام نتایج آزمون ورودی پایه دهم خبر داد و اظهار کرد: داوطلبین می توانند جهت اطلاع از وضعیت قبولی خود با مراجعه به وب سایت آموزش و پرورش خراسان جنوبی به آدرس http://azmoon.skedu.ir در بخش دریافت کارنامه به سه رَوِش از عملکرد خود در آزمون اطلاع یابند.
وی روش اول را درج کد ملی داوطلب و شناسنامه پدر دانست و تصریح کرد: روش دوم درج کد ملی داوطلب به همراه رمز ورود هنگام ثبت نام بوده و در روش سوم نیز، دریافت کارنامه با درج کد رهگیری اعلام شده هنگام ثبت نام بعلاوه رمز ورورد هنگام ثبت نام امکان پذیر است.
معاون آموزش متوسطه‌ی آموزش و پرورش خراسان جنوبی اضافه کرد: پذیرفته شدگان می‌توانند تا ۱۵ مرداد ماه ۹۹ نسبت به ثبت نام خود در مدرسه پذیرفته شده اقدام کنند.
یکه خانی تاکید کرد: دانش آموزانی که نسبت به نتایج آزمون خود اعتراض دارند، می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۲ مردادماه ۹۹ نسبت به ثبت اعتراض خود در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج به نشانی اینترنتی http://azmoon.skedu.ir اقدام و نتیجه آن را نیز در همین سامانه پیگیری کنند.
این مقام مسئول در آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: چنانچه دانش آموزان پذیرفته شده اصلی، در تاریخ مقرر مراجعه نکنند به منزله انصراف بوده و همچنین دانش آموز پذیرفته شده‌ی اصلی که در تاریخ مقرر قصد انصراف داشته باشد، لازم است، فرم اعلام انصراف از ثبت نام از سوی آنان و ولی ایشان تکمیل و در دبیرستان نگهداری شود.
انتهای پیام/ ۱۳۲