معاون امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خبر داد:

افتتاح بیمارستان شهر خوسف در دهه فجر امسال 

عباس زاده از افتتاح بیمارستان شهر خوسف در ایام دهه فجر امسال خبر داد. 

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا عباس زاده با اعلام این خبر در جلسه بررسی مصوبات سفر استاندار به شهرستان خوسف، خاطرنشان کرد: جهت تکمیل بیمارستان ۳۲ تختخوابی خوسف ۷ میلیارد تومان آبان ماه و ۴ میلیارد تومان آذرماه ابلاغ شده و کار در این مجموعه شتاب گرفته و‌ این پروژه در دهه فجر به بهره برداری برسد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان این که مبلغ یک میلیارد تومان اعتبار از محل منابع استانی جهت تکمیل گلزار شهدای شهرستان ابلاغ شده، تصریح کرد: جهت تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری خوسف نیز مبلغ ۷ میلیارد ریال  تخصیص یافت.

وی اظهار داشت : در راستای تکمیل استخر سرپوشیده خوسف مبلغ ۴ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و مابقی از محل سفر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به استان پیگیری خواهد شد.

عباس زاده ادامه داد: جهت تکمیل گود زورخانه شهر خوسف مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و یک میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات شهرستانی تخصیص یافت و مابقی اعتبار لازم نیز جهت تکمیل این پروژه در سفر مقام عالی وزارت ورزش و جوانان به استان پیگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای تکمیل اداره ورزش و جوانان خوسف مبلغ ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی ابلاغ شده، گفت: جهت تکمیل ساختمان بهداشت و درمان  شهرستان مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان و یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی تخصیص یافت.

به گفته وی؛ در خصوص پروژه روشنایی شهرک شهید رحمانی خوسف، شرکت شهرک های صنعتی در اسرع وقت عملیات برقرسانی را آغاز کرده و در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می  دهد، ضمن اینکه جهت احداث آسفالت معابر شهرک مذکور نیز مبلغ یک میلیارد تومان از محل اعتبار استانی اختصاص یافت.

معاون عمرانی استاندار تصریح نمود: برای تأمین زیرساخت های عمرانی شهر ماژان مبلغ دو میلیارد تومان از محل اعتبارات استان و یک میلیارد تومان از محل اعتبارات شهرستان اختصاص یافته است.

عباس زاده افزود: برای تأمین آب  شرب سه روستای همچ،گولگ و شیخ آباد نیز  یک میلیارد تومان اعتبار از محل استان و یک میلیارد از محل شهرستان تخصیص یافت.

به گفته وی؛ به منظور آبرسانی به روستاهای چاه طالقانی ،چاه استقلال  و چاه ابوذر غفاری شهرستان مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی تخصیص یافت.

وی ادامه داد:موضوع تأمین سوخت مورد نیاز ادوات و ماشین آلات کشاورزی را فرمانداری شهرستان و شرکت پخش فرآورده های نفتی استان پیگیری می نمایند.

معاون عمرانی استاندار با اشاره به این که مبلغ سه میلیارد تومان برای تکمیل ساختمان بخشدارای ماژان تأمین اعتبار شده، گفت: پرونده کشتارگاه صنعتی خوسف جهت دریافت تسهیلات در حال پیگیری است.

عباس زاده خاطر نشان ساخت: اعتبار  مورد نیاز جهت بهسازی و مرمت راه خوسف به معدن قلعه زری در هفته آتی ابلاغ می گردد که بر این مبنا دو و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات استان و دو و نیم میلیارد تومان از محل عتبارات شهرستان تخصیص یافت.

انتهای پیام/۱۰