افتتاح ساختمان ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی

ساختمان ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی با حضور سردار زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور، زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور و فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام حسین کمیلی رئیس ستاد اقامه نماز استان در این مراسم گفت این ساختمان با اعتباری بالغ ۱۵ میلیارد با همکاری بسیج سازندگی خراسان جنوبی افتتاح شد.
وی افزود:ساختمان اداری آموزشی ستاد اقامه نماز استان با ۴۰۰مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت ۷۳۰مترمربع در محدوده سایت اداری احداث شده است.
حجت الاسلام کمیلی عنوان کرد:ستاد اقامه نماز، بنیاد مهدویت، ستاد تفسیر قرآن و همچنین کتابخانه تخصصی نماز و مهدویت در این مجموعه مستقر می‌شود.
سردار محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور نیز در این مراسم گفت:اگر پروژه محرومیت زدایی با نیت الهی و ایمان و در راستای رفع مشکلات مردم نباشد هیچ اثری نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه چشم انداز عالی بسیج سازندگی تشکیل جبهه های خدمت رسانی و محرومیت زدایی است،افزود: ایمان وثبات قدم بودن عامل پیروزی را در این جبهه تضمین می کند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه مردم تمام راه حل هستند،عنوان کرد:کار محرومیت انجام می دهیم باید کار با مردم انجام داد.
سردار زهرایی افزود‌ :یکی فعالیت بسیج سازندگی، پروژه محرومیت زدایی است که با محوريت مردم در مناطق کم برخوردار انجام می شود.
وی اظهار کرد: بسیج سازندگی به دنبال شناسایی و توانمندکردن جوانان انقلابی پای کار است و پروژه‌های محرومیت‌زدایی و سازندگی ابزاری برای شناسایی جهادگران انقلابی به حساب می‌آیند.
وی با اشاره به حضور حداکثری در انتخابات پیش رو عنوان کرد:اگر می خواهند مشارکت را هدف گرفتن قصدشان ولایت و رهبری است.
انتهای پیام /۳