در مراسم افتتاح ساختمان دامپزشکی بیرجند مطرح شد

افتتاح ساختمان شبکه دامپزشکی بیرجند با اعتبار ۶۵۵ میلیون تومان/ بدعهدی‌های آمریکا فرصتی برای بازنگری در روش‌ها

ساختمان شبکه دامپزشکی بیرجند و آزمایشگاه دامپزشکی خراسان جنوبی صبح امروز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علیرضا رفیعی‌پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور صبح امروز در مراسم افتتاح ساختمان شبکه دامپزشکی بیرجند و آزمایشگاه دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: سلام وزیر را به شما اعلام می‌کنم و به نیابت از وزیر و هیئت دولت توفیق حضور در استان خراسان جنوبی را دارم.
وی افزود: ساختمان دامپزشکی بیرجند و آزمایشگاه، ستادهای فرماندهی است برای این‌که امنیت اقتصادی و امنیت غذایی را تأمین کنیم.
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: به مردم خراسان جنوبی افتخارات دولت را تبریک می‌گویم و این افتخارات را به مردم به خصوص خانواده شهدا تقدیم می‌کنم.
رفیعی‌پور افزود: ساختمان شبکه دامپزشکی بیرجند با اعتبار بیش از ۶۵۵ میلیون تومان در دو طبقه و در مجموع با مساحت ۵۰۰ مترمربع افتتاح شد.
وی اظهار کرد: فاز اول آزمایشگاه با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان افتتاح شد و در فاز بعدی ۶۰۰ میلیون تومان تخصیص خواهیم داد.
محمدمهدی مروج‌الشریعه استاندار خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: هفته دولت بهانه‌ای است تا به یاد شهیدان رجایی و باهنر باشیم.
وی افزود: در شرایط فعلی بیش از همه نیازمند گفت‌وگوی صمیمانه با یکدیگر و با مردم هستیم و باید مطالب را برای مردم بیان کنیم.
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که اکنون سرعت رشد اطلاعات افزایش یافته است گفت: باید از فرصت گفت‌وگو استفاده شود تا زیرساخت‌های فرهنگی و مدیریتی مورد چالش و ارائه راهبرد قرار گیرد.
مروج‌الشریعه تصریح کرد: امروز بدعهدی‌های آمریکا فرصتی برای ما ایجاد کرده است و این فرصت یعنی بازنگری در عملکرد چهل ساله.
وی با بیان این‌که مهم است نگاه توسعه‌طلبانه داشته باشیم اظهار کرد: مهم است ظرفیت فکری جامعه را در همان جامعه استفاده کنیم.
استاندار خراسان جنوبی گفت: هفته دولت فرصتی برای بازنگری در روش‌ها و نگاه‌ها است و دولت برای بازسازی ساختاری خودش باید از این فرصت نهایت استفاده را ببرد.
مروج‌الشریعه با بیان این‌که بالاترین ثروت و بالاترین قدرت، مردم هستند تصریح کرد: بزرگترین مشکلی که سر راه مملکت بود، جنگ تحمیلی هشت ساله بود اما جنگ را مردم با دفاع جانانه مدیریت کردند.
وی اظهار کرد: شاید شرایط موجود اقتصادی کشور و وضعیت برجام، نعمتی برای بازیابی خودمان است.
انتهای پیام/۴