مدیر حوزه هنری خراسان جنوبی خبرداد

افتتاح نمایشگاه ما می‌توانیم/ آغاز اکران جشنواره ملی فیلم حسنات در استان

مدیر حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: محتوای آثار نمایش داده شده در نمایشگاه "ما می توانیم" توانمندی‌های جوانان و متخصصین ما را نشان می‌دهد که در تحریم‌ها و محدودیت‌های کامل توانستند به دستاوردهای عظیمی دست پیدا کنند.

مجید کریمیان مدیر حوزه هنری خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: مجموعه آثار نمایشگاه” ما می‌توانیم” را با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل انتخاب کرده‌ایم.
وی افزود: محتوای آثار نمایش داده شده در این نمایشگاه با موضوع دستاوردهای محققین و متخصصین جمهوری اسلامی ایران در موضوعات مختلف از جمله نظامی، اقتصادی و اجتماعی است و توانمندی‌های جوانان و متخصصین ما را نشان می‌دهد که در تحریم‌ها و محدودیت‌های کامل توانستند به دستاوردهای عظیمی دست پیدا کنند.
مدیر حوزه هنری خراسان جنوبی تصریح کرد: در این نمایشگاه ۱۹ اثر از آثار مرحوم حسین احمدی سخا از گرافیست‌های جبهه انقلاب فرهنگی نمایش داده شده است.
کریمیان با اشاره به اینکه عرض گرافیکی آثار ارائه داده شده در این نمایشگاه بالا است، گفت: تمام آثار دارای ترجمه انگلیسی نیز می‌باشند.
وی خاطرنشان کرد: نمایشگاه از ۲۲ فروردین تا ۲۷ فروردین برای بازدید علاقه مندان دایر است.
مدیر حوزه هنری خراسان جنوبی به اکران جشنواره ملی فیلم حسنات اشاره کرد و افزود: امسال توفیق اکران استانی این جشنواره را داریم.
کریمیان ادامه داد: موضوعات دینی و سبک زندگی برای این جشنواره انتخاب شده و در استان نیز تقریبا همزمان با سراسر کشور این اکران‌ها صورت می‌گیرد.
وی تصریح کرد: اکران‌های این حوزه به مدت دو روز برای متخصصین و پس از آن در مکان‌های مختلف و به تناسب افراد خواهد بود.
انتهای پیام/۱۰۰/ت/۴