در اولین روز هفته دفاع مقدس انجام شد؛

افتتاح نمایشگاه ملی دستاورده های دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار ۴۰ در بیرجند + تصاویر

همزمان با آغازهفته دفاع مقدس نمایشگاه ملی دستاورده های دفاع مقدس و مقاومت با عنوان اقتدار 40 با حضور مسئولان کشوری و لشکری استان در حسینیه جماران افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان،سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی در این مراسم با بیان اینکه امسال در قله ۴۰ سالگی حماسه جاوید دفاع مقدس هستیم، افزود: دوران ۸ سال دفاع مقدس نه تنها بخشی از تاریخ این کشور بلکه به عنوان بخشی از هویت ملی جمهوری اسلامی ایران نیز محسوب می شود.
وی گفت:آنچه که موجب پیروزی رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس شد همین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بود و اکنون نباید موضوع جهاد و شهادت مورد غفلت قرار بگیرد چراکه مسئله ایثار، جهاد و شهادت و دفاع مقدس عزت ملی ما و سربلندی ایران اسلامی است.
وی با بیان اینکه برنامه خاص و ویژه امسال برای برای چهلمین سالگرد دفاع مقدس پیش بینی شده است، عنوان کرد: برگزاری نمایشگاه ملی دستاورده های و مقاومت با عنوان اقتدار ۴۰ یکی از این برنامه ها است.
سردار قاسمی افزود: در این نمایشگاه ۴۰ غرفه با موضوعات نقش ادارات و نیروهای مسلح ،فروش محصولات فرهنگی،عفاف و حجاب،اقتصاد مقاومتی فعالیت دارند.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی ادامه داد:در این نمایشگاه ۱۴ غرفه متعلق به نیرو های مسلح،۱۰ غرفه ادارات و ۱۶ غرفه متعلق به اقشار بسیج است.
به گفته وی این نمایشگاه از امروز دوشنبه سی و یکم شهریور ماه تا هفتم مهرماه به مدت ۸ روز از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در محل حسینیه جماران برای بازدید علاقمندان دایر اس
انتهای پیام / ۳