افتتاح و بهره برداری از ۳ پاتوق ورزشی محله‌محور

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، با حضور میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان و ناصری فرماندار بیرجند، ۳ پاتوق ورزشی در محله خیرآباد بیرجند، افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، در راستای توجه به مناطق کمتر برخوردار شهری، ۳ پاتوق ورزشی محله محور، در محله خیرآباد بیرجند احداث شد.
سیدکمال‌الدین میرجعفریان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی عصر روز گذشته در مراسم افتتاح و بهره‌برداری سه پاتوق ورزشی محله خیرآباد بیرجند گفت: احداث این فضاهای ورزشی در راستای جلوگیری از آسیب‌‌های اجتماعی مبتنی بر عدالت‌محوری بافت قدیم شهر می‌باشد.
وی افزود: ایجاد فضاهای ورزشی محله‌محور می‌تواند به توانمندسازی محلات کمتر توسعه‌یافته شهری و ارتقاء داشته‌ها و پتانسیل جوانان بیانجامد.
علی ناصری فرماندار بیرجند نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: بازآفرینی محلات قدیمی بیرجند در راستای توسعه فرهنگی ورزشی صورت می‌گیرد و زمینه شور و نشاط نوجوانان و جوانان منطقه را فراهم می‌کند.
وی افزود: توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته شهر بیرجند می‌تواند به رشد اقنصادی، پویایی، اصالت بافت قدیمی و توسعه پایدار محلات کمک کند.
حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی نیزدر این مراسم تصریح کرد: احداث سه پاتوق ورزشی نشاط، طراوت و امید محله خیرآباد بیرجند با تجهیز شش دستگاه میز پینگ‌پنگ و فوتبال دستی از سه ماه قبل آغاز شد و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت امروز به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: این فضاهای ورزشی پیرو مصوبات حضور استاندار استان و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهری، در سه مکان مجزا در مجموع ۳۰۰ مترمربع با ۱۵۰ متر خاک‌برداری، ۱۵۰ متر دیوار چینی و ۳۰۰ متر مربع چمن مصنوعی با هزینه‌کرد هفت میلیارد ریال احداث شده است.
انتهای پیام/۱۳۳