فرماندار بیرجند خبر داد؛

افتتاح و کلنگ زنی ۱۶۳ پروژه در بیرجند طی هفته دولت

فاضلی فرد از افتتاح ۲۳ پروژه شهری با اعتبار ۸۷۰ میلیارد تومان، ۱۳۵ پروژه روستایی با اعتبار ۱۹۶ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ‌زنی۵ پروژه در هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی فاضلی‌فرد صبح امروز در ستاد گرامیداشت هفته دولت در بیرجند اظهار کرد: دولت سیزدهم جایگاه مطالبه گری را در جایگاه پاسخگویی قرار داده است آن هم در شرایطی که تهاجم گسترده رسانه ای غرب و فشارهای اقتصادی بی سابقه را داریم و این نشان می دهد تمام همّ و غم دولت رفع مشکلات مردم است.

فرماندار بیرجند در ادامه هفته دولت  را فرصت خوبی دانست تا طبق فرمایش مقام معظم رهبری در اجرای جهاد تبیین خدمات دولت برای مردم بازگو شود و افزود: مسئولان خدمتگذار مردم هستند و برای افزایش سرمایه اجتماعی باید به دنبال امیدآفرینی حرکت کنیم.

وی گفت: طی هفته دولت مردم بدون واسطه و دغدغه با مدیران ارتباط برقرار کنند و به مردم این امید را بدهیم که به دنبال حل مشکلات هستیم و برای آنان به میدان آمده ایم و اولویت ما حل مشکلات مردم است و کسی به فکر نام و نان نیست.

فاضلی فرد با اشاره به اینکه یکی از پایه های اساسی کار ما در این هفته اطلاع رسانی و شفاف سازی است، گفت: در این هفته مدیران فرصت بگذارند و با کمک رسانه ها خدمات و فعالیت های دولت را به گوش مردم برسانند.

فرماندار بیرجند ادامه داد: دشمن به دنبال این است تمام اقدامات دولت را وارونه نشان دهد و امروز جبهه جنگ نرم درون خانه های ما قرار دارد و وظیفه داریم تا نقشه های دشمن را خنثی کنیم.

وی با اشاره به پروژه های افتتاحی شهرستان بیرجند طی هفته دولت تصریح کرد: ۲۳ پروژه شهری با اعتبار ۸۷۰ میلیارد تومان و ۱۳۵ پروژه روستایی با اعتبار ۱۹۶ میلیارد تومان طی این هفته در بیرجند افتتاح خواهد شد.

فاضلی فرد از کلنگ زنی پنج پروژه در این شهرستان طی هفته دولت خبر داد و افزود: پروژه آبیاری کم فشار، احیا و مرمت قنوات، استخر ذخیره آب و خانه بهداشت حسین آباد این شهرستان طی هفته دولت افتتاح می شود.

فرماندار بیرجند به افتتاح ۱۶ پروژه در حوزه شبکه برق در بیرجند با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اشاره کرد و گفت: گازرسانی به ۵۰ روستای بیرجند  با اعتباری بالغ بر ۴۸ میلیارد تومان و نصب ۹۵۴ انشعاب افتتاح خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین همزمان با هفته دولت، عملیات گازرسانی به چهار واحد تولیدی و صنعتی با اعتبار ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، گازرسانی به منطقه ویژه اقتصادی بیرجند با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و گازرسانی به طرح جهش ملی مسکن بیرجند آغاز می شود.

 

انتهای پیام/۱۰