گزارش/

افتتاح پروژه‌های هفته دولت به سبک شهرداری قاین/ پروژه‌هایی که نیمه‌تمام افتتاح شد

شهرداری قاین در اقدامی، پروژه‌هایی که هنوز تکمیل نشده، به صورت نیمه‌تمام افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، هرسال در هفته دولت، نهادها و ارگان‌های مختلف پروژه‌هایی را که در طول چند ماه گذشته اجرایی و انجام داده‌اند، با حضور مسئولان به صورت رسمی افتتاح می‌کنند و یک یا چند پروژه به نمایندگی از سایر پروژه‌های آن اداره به بهره‌برداری می‌رسد.
امسال در کنار سایر پروژه‌های سطح شهرستان قاین که افتتاح شد، پروژه‌های شهرداری با حضور علی یحیی‌پور شهردار فعلی قاین سبک دیگری داشت.
شهرداری قاین تعداد ۹ پروژه را با اعتباری بالغ بر ۱۵۴ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال به عنوان پروژه‌های افتتاحی شهرداری قاین در هفته دولت سال ۱۳۹۷ نام برد. این پروژه‌ها شامل اجرای بلوار غدیر، اجرای خط‌کشی معابر سطح شهر، اجرای دو دهانه پل بلوار سیمانشهر (رودخانه شورآب)، مخزن ۵۰۰ مترمکعبی تفکیک آب شرب جهت فضای سبز، تجهیز بوستان‌های سطح شهر با لوازم استاندار بازی کودکان، تکمیل و تجهیز سالن آمفی تئاتر و اجتماعات شهرداری، اجرای جدول‌ها و کانال در بلوار امام علی علیه‌السلام و نوربخش، اجرای میدان ولیعصر(عج) و اجرای ۲۵۰ هزار مترمربع آسفالت معابر سطح شهر است.
پروژه‌های شهرداری قاین که در هفته دولت سال‌جاری افتتاح شد، هنوز تکمیل نشده و به صورت نیمه‌تمام افتتاح شده است.
فاز اول میدان ولیعصر(عج) ششم شهریورماه‌جاری با حضور علی اسماعیلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید. این میدان، در زمان افتتاح، تکمیل نشده بود و بعد از چند روز از افتتاح، قسمتی از آن خط‌کشی و تیرهای چراغ در آن، نصب شد.
مخزن ۵۰۰ مترمکعبی تفکیک آب شرب جهت فضای سبز در زمان افتتاح به شکل زیر بود و هم‌اکنون شهرداری قاین اعلام کرده است در حال ساخت سقف آن است اما ساخت سقف نیز هنوز تکمیل نشده است.
اجرای دو دهانه پل بلوار سیمانشهر نیز به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های افتتاحی شهردای قاین در هفته دولت سال‌جاری اعلام شد.
هر چند اجرای این پروژه جای تقدیر و تشکر دارد اما سوال این است که چرا شهرداری قاین پروژه‌هایی را که به اتمام نرسانده از جمله مخزن تفکیک آب شرب که هنوز تکمیل نشده است، اجرای دو دهانه پل که هنوز درحال اجراست و جدول‌گذاری‌های سطح شهر که در برخی نقاط هنوز در حال اجراست به عنوان پروژه‌های افتتاحی هفته دولت نام برده است؟!
انتهای پیام/۴