افتتاح ۵ پروژه ورزشی در روستاهای محروم

۵ پروژه ورزشی در نهبندان از طریق اعتبارات شهرستانی و کمک بنیاد برکت به عنوان معین اقتصادی شهرستان با اعتباری بالغ بر ٣۵ میلیارد ریال آماده افتتاح است.

به گزارش خاورستان به نقل از فارس ، مجید بیکی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پنج زمین چمن مصنوعی در نقاط مختلف شهرستان نهبندان طی روزهای آتی با حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان و بنیاد برکت افتتاح می‌گردد.
وی افزود: با توجه به‌ضرورت توجه به قشر جوانان و نیاز آنان در نقاط روستایی، هدف‌گذاری ایجاد پروژه‌های ورزشی در سطح شهرستان در دستور کار قرار گرفت که در همین راستا با پیگیری‌های صورت گرفته، پنج مورد زمین چمن مصنوعی در شهرستان نهبندان آماده بهره‌برداری و افتتاح می‌باشد.
فرماندار نهبندان از سفر مسؤولین وزارت ورزش و جوانان به شهرستان نهبندان خبر داد و اضافه کرد: پنج زمین چمن مصنوعی شهر شوسف و روستاهای چهار فرسخ، طبسین علیا، چاهشند و میغان طی هفته جاری با حضور مسؤولین وزارت ورزش و جوانان و بنیاد برکت افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
گفتنی است این ۵ پروژه از طریق اعتبارات شهرستانی و کمک بنیاد برکت به عنوان معین اقتصادی شهرستان با اعتباری بالغ بر ٣۵ میلیارد ریال آماده افتتاح است.
انتهای پیام /۳