مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی خبرداد

افتتاح ۵ پروژه محرومیت‌زدایی با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان در خراسان جنوبی

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: امروز 5 پروژه محرومیت زدایی با اعتبار 600 میلیون تومان در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه ۶۵ پروژه محرومیت زدایی خراسان جنوبی، اظهار کرد: یکی از ظرفیت قرارگاه محرومیت زدایی انجام پروژه های عمرانی و عام المنفعه است.
وی افزود: ۵۰ پروژه محرومیت زدایی در خراسان جنوبی به مبلغ دو میلیارد تومان اجرا شده که بخشی از آن اواخر سال گذشته و ۲۵ پروژه دیگر امروز افتتاح می شود.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: حدود یکسال و نیم است که قرارگاه محرومیت زدایی در خراسان جنوبی در شش دهستان آغاز به کار کرده است.
هنری با بیان این‌که پروژه هایی که اولویت اصلی مردم است در بحث محرومیت زدایی مورد نظر ما است، گفت: در اولین قرارداد ۸۱ پروژه را در برنامه داشتیم که از ابتدای سال گذشته پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که تاکنون دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تامین شده است.
وی خاطرنشان کرد: هماهنگی برای اجرای پروژه های جدید آغاز و با دستگاه های ذیربط اقدامات لازم انجام شده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: یکی دیگر از عرصه های فعالیت ما در بحث قرارگاه جواد الائمه در مناطق آسیب پذیر است.
هنری عنوان کرد: امروز نیز پنج پروژه محرومیت زدایی با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان در خراسان جنوبی افتتاح می شود.
وی اظهار کرد: در شرایط فعلی کشور و هجمه روانی لزوم همراهی با مردم، مردم یاری، خدمت رسانی به روستا و مناطق محروم استان جزو برنامه های اصلی ما است تا در این راه قدم های بهتر و استوارتری برداریم.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۲۳/