امام جمعه موقت بیرجند:

اقتصاد بدون نفت با فعال کردن سایر ظرفیت‌های اقتصادی کشور میسر می‌شود

حجت‌الاسلام مشرفی گفت: با مدنظر قرار دادن توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد بدون نفت، باید با فعال کردن سایر ظرفیت‌های اقتصادی کشور از این طلای با ارزش بیشترین بهره را ببریم.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین محسن مشرفی در آخرین نماز جمعه سال ۱۳۹۹، با تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز اظهار کرد: با توجه به شرایط کرونا که در جامعه حکم فرماست از سفر‌های غیرضروری خودداری کنند و در ارتباطات مجازی و تلفنی خود، پیام‌های مهم و ارزشمند را با یگدیگر در میان بگذارند.
وی این سال را به مثلثی با اضلاع کرونا، تشدید تحریم‌های دشمن و ضعف تدبیر تشبیه کرد و افزود: این مثلث شوم مردم را در اوضاع سختی از نظر اقتصادی قرار داد که مجبور به تحمل این شرایط شدند.
خطیب جمعه بیرجند با بیان اینکه دشمن برای اینکه ما را از طرح‌های کلان و راهبردی منصرف کند از روش‌های مختلف و مدیریت رسانه‌ای استفاده می‌کند افزود: باید با عملیاتی سازی و بهره گرفتن از مفاهیم بلند دینی و قرآنی جلوی نقشه‌های دشمن را بگیریم.
حجت‌الاسلام مشرفی به ۲۹ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت اشاره کرد و اظهار داشت: حکومت پهلوی در صدد بود که استخراج نفت را به دست شرکت‌های استعمارگر انگلیسی بسپارد اما هدایت و راهنمایی‌های علما و حضور معنادار و ارزشمند مردم در صحنه، سبب شد این نقشه خنثی شود.
امام جمعه موقت بیرجند گفت: با مدنظر قرار دادن توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در مورد اقتصاد بدون نفت باید با فعال کردن سایر ظرفیت‌های اقتصادی کشور، از این طلای با ارزش بیشترین بهره را ببریم.
انتهای پیام/۴