بسته خبر ورزشی

المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ کشور در بیرجند قهرمانانش را شناخت/ افتخار آفرینی روشندلان دونده در رقابت های استانی

در بسته خبر ورزشی امروز خبرهای متنوعی از پایان رقابت های المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ کشور در بیرجند با معرفی برترین ها و افتخار آفرینی بانوان دونده روشندل در رقابت های استانی و حضور مربی والیبال در اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان وجود دارد .

محمد عرب مدیر کل کمیته امداد استان با اشاره به اتمام رقابت های المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ در بیرجند به خبرنگار خاورستان‌ گفت: در این رقابت‌ها اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی میزبان استان‌های خراسان رضوی، یزد و سیستان و بلوچستان در رشته‌های فوتسال، والیبال، داژبال (وسطی)، کبدی و بسکتبال بود که از هر استان ۵ تیم آقایان در رشته‌های مختلف حضور داشته و در مجموع ۲۰ تیم بودند.

به گفته وی  در ۸ منطقه کشور این رقابت‌ها برگزار شد که از هر رشته یک تیم به مسابقات نهایی صعود کرد.

وی به نتایج این رقابت ها اشاره کرد و افزود: در پایان این مسابقات در رشته فوتسال خراسان رضوی مقام اول، خراسان جنوبی مقام دوم، سیستان و بلوچستان مقام سوم و در رشته والیبال نیز خراسان رضوی مقام اول، یزد مقام دوم و خراسان جنوبی مقام سوم را کسب کرد.

وی افزود: همچنین در رشته بسکتبال خراسان رضوی مقام اول، خراسان جنوبی مقام دوم، سیستان و بلوچستان مقام سوم و در رشته داژبال (وسطی) یزد مقام اول، خراسان جنوبی مقام دوم، سیستان و بلوچستان مقام سوم و در رشته کبدی نیز خراسان رضوی مقام اول، خراسان جنوبی مقام دوم و سیستان و بلوچستان مقام سوم را از آن خود کرد.

افتخار آفرینی بانوان دونده روشندل در رقابت های استانی

بانوان دونده روشندل در رقابت های دو و میدانی خراسان جنوبی  صاحب مدال شدند.

غلامی سرپرست هیئت نابینایان و کم بینایان خراسان جنوبی به خاورستان گفت: مریم مالداری  در رشته دوی ۴۰۰ متر قهرمان شد و  ریحانه مطهری صدر هم  در مسابقات استعدادیابی دانش آموزان دختر استان مقام دوم تیمی را از آن خود کرد.

به گفته وی رقابت های دوومیدانی آموزشگاه های شهرستان بیرجند با همکاری آموزش و پرورش و هیئت دو و میدانی استان و بیرجند با حضور ۲۲ تیم و ۱۳۲ ورزشکار در ۱۴ ماده انفرادی و امدادی برگزار شد.

دعوت از مربی استان  به اردوی تیم ملی والیبال

مربی تیم والیبال نونهالان استان به اردوی تیم ملی زیر ۱۶ سال دعوت شد.

به گزارش خاورستان  زینب کهنسال از سوی فدراسیون والیبال به اردوی آماده سازی زیر ١٦ سال دختران دعوت شد .

بر اساس این گزارش این اردو از ۱۸ تا ۲۲ آبان ماه  در کمپ تیم های ملی دختران برگزار شد.