دبیر هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی:

امام حسین(ع) بزرگترین مطالبه گر تحقق عدالت است

مطهری‌فر گفت: دهه محرم دهه خود سازی همه ما است، دهه ای که بزرگترین مطالبه گر قرن در مقابل ظلم سفر حج خود را نیمه تمام گذاشت تا مطالبه گری را ترویج دهد.

به گزارش خاورستان، محمد مطهری فر دبیر هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی در نشست هم اندیشی مسئولین روابط عمومی پیرامون هماهنگی و انسجام بخشی به برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: دهه محرم دهه خود سازی همه ما است، دهه ای که بزرگترین مطالبه گر قرن در مقابل ظلم سفر حج خود را نیمه تمام گذاشت تا مطالبه گری را ترویج دهد.
وی افزود: در قبال همه اتفاقات طول تاریخ، وظیفه ای بر دوش ماست و بزرگترین آن زنده نگداشتن اسلام است.
مطهری فر در ادامه با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مربوط مربوط به ایام خاصی نیست، گفت: اتفاقات در سال های گذشته صرفا مربوط به همان سال نیست و وظیفه ما است که به عنوان سفیران امر به معروف و نهی از منکر پیام آن را به نسل های بعد انتقال دهیم.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت روابط عمومی ها، افزود: بخش اصلی رسالت روابط عمومی ها این است که، برنامه ریزی هایی بر اساس آنچه در جامعه امروزی لازم است انجام دهند.
دبیر هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان جنوبی گفت: اگر دستگاه و سازمانی به موفقیت رسیده به این دلیل بوده که، صادقانه اطلاعات و اخبار را به گوش مردم رسانده و انتظار این است که تمام تلاش خود رابرای حل مسائل و مشکلات بکنیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲