معاون هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد

امدادرسانی به ۱۴۵ حادثه‌دیده طی هفته گذشته

معاون هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: در یک هفته گذشته نیروهای هلال احمر به 33 مورد حادثه اعزام و به 145 حادثه دیده امدادرسانی کردند.

به گزارش خاورستان، حمزه اسعد زاده، معاون هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به حوادث یک هفته گذشته، اظهار کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به ۳۳ مورد حادثه اعزام شده‌اند.
وی افزود: از این تعداد حادثه ۲۸ مورد جاده ای، دو مورد حضوری و سه مورد شهری بوده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان این‌که طی ماموریت‌های هفته گذشته به ۱۴۵ حادثه دیده امدادرسانی شده است، افزود: از این تعداد ۱۴۱ نفر در حوادث جاده‌ای، یک نفر بصورت حضوری و سه نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده اند.
اسعدزاده با بیان اینکه ۱۱۰ نیروی هلال احمر در قالب ۴۸ تیم عملیاتی به این حوادث امدادرسانی داشته اند، افزود: همچنین در یک هفته گذشته ۷ مورد عملیات رهاسازی انجام شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: میانگین مدت زمان عملیات در حوادث جاده‌ای، از آغاز تا پایان عملیات، یک ساعت و ۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه بوده است.
وی در توصیه‌ای به مسافران و رانندگان بیان کرد: از مسافران خواستاریم در مسیرهای اصلی سفر کرده و از ورود به مسیرهای فرعی کم تردد و ناشناخته پرهیز کنند.
اسعدزاده گفت: در صورت بروز هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ خونسردی با شماره ۱۱۲ سازمان امداد و نجات تماس گرفته یا به نزدیکترین پست امدادی مستقر در محل یا جاده مراجعه کنند.
انتهای پیام/ ۱۳۲