طی یک ماه گذشته انجام شد؛

امداد رسانی هلال احمر خراسان‌جنوبی به ۸۱ حادثه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: نیروهای هلال احمر خراسان جنوبی طی ماه گذشته به 81 مورد حادثه امدادرسانی کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی یک ماه گذشته نجاتگران جمعیت هلال احمر استان در ۸۱ عملیات امداد و نجات حضور یافتند.
وی افزود: از مجموع حوادث ۵۰ مورد جاده‌ای، ۱۱ مورد سیل و آبگرفتگی، دو مورد کوهستانی، سه مورد خدمات حضوری و ۱۵ مورد مربوط به حوادث شهری بوده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان این‌که در این ماموریت‌ها به ۵۹۳ حادثه دیده امداد رسانی شده، بیان کرد: ۱۲۴ نفر از حادثه دیده‌ها در حوادث جاده‌ای، ۴۴۴ نفر سیل و آبگرفتگی، سه نفر در حوادث کوهستان، سه نفر بصورت حضوری و ۱۹ نفر در حوادث شهری از خدمات امدادی بهره‌مند شدند.
رضایی با اشاره با این‌که ۳۹۲ نیروی هلال احمر در قالب ۱۵۳ تیم عملیاتی در این حوادث امدادرسانی داشته‌اند، گفت: مجموع نجات یافتگان در این حوادث ۳۸ نفر بوده که تعداد ۳۶ نفر انتقالی و دو حادثه دیده به صورت سرپایی درمان شدند.
وی با بیان این‌که همچنین ۷۱ خودرو آمبولانس و خودروی نجات در این حوادث به کارگیری شده، اظهار کرد: طی این مدت سه مورد عملیات رها سازی نیز در حوادث جاده‌ای توسط نیروهای هلال احمر انجام شده است.
انتهای پیام/۱۲۷