دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خراسان جنوبی:

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر است

حسین‌پور با بیان این‌که تاکنون 187 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در خراسان جنوبی ثبت‌نام کردند گفت: امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر است.

غلامرضا حسین‌پور دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: تا پایان وقت روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه در مجموع ۱۸۷ نفر داوطلب انتخابات شوراهای شهر در استان خراسان جنوبی ثبت نام کردند که از این تعداد بیرجند ۴۹ نفر، طبس ۱۵ نفر، خوسف ۱۳ نفر، فردوس ۹ نفر، قاین ۸ نفر، سربیشه ۷ نفر و نهبندان ۸ نفر بوده است.
وی با اشاره به اقدامات هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی اظهار کرد: دوره آموزشی مجازی در دو مرحله برگزار شد که در مرحله اول هفته گذشته با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و هیات نظارت شهرستان‌ها و بخش‌ها برگزار شد و در روز چهارم ثبت‌نام انتخابات نیز دومین دوره آموزشی برگزار شد.
دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خراسان جنوبی از برگزاری دوره آموزشی رسانه و هیأت‌های نظارتی شهرستان‌ها و بخش‌ها در نیمه دوم فروردین خبر داد و افزود: یک دوره آموزشی با ناظران صندوق‌ها در اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
حسین‌پور با اشاره به زمان انتخابات شوراهای شهر و روستا گفت: آخرین زمان ثبت‌نام داوطلبان در ششمین دوره انتخابات شورای شهر امروز به اتمام می‌رسد و خواسته ما از نخبگان و بزرگان اين است افرادی که توانایی دارند در این گود ثبت‌نام کنند.
وی افزود: زمان ثبت‌نام انتخابات شوراهای روستا در ۱۶ فروردین‌ماه به مدت هفت روز است.
دبیر اجرایی هیأت عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خراسان جنوبی گفت: هیات‌های اجرایی انتخابات شوراهای شهر و روستا از هفتم فروردین‌ماه کار استعلام را انجام می‌دهد و تا ۲۲ فروردین پرونده را پس از بررسی به هیأت‌های نظارتی ارسال خواهند کرد. همچنین هیأت‌های نظارت چهارده روز فرصت دارند تا بررسی‌ها را انجام دهند.
انتهای پیام/۳/ ۴