معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی:

امروز به ولایت‌مدارانی از جنس سردار سلیمانی نیاز داریم

سرهنگ نوفرستی گفت: امروز به ولایتمدارانی از جنس سردار سلیمانی نیاز داریم تا خود را سرباز ولایت بدانند و در عرصه سیاسی نیز به سربازان ولایی نیاز داریم تا همان طور که در صحنه امنیت توانستیم قدم هایی را برداریم در صحنه اقتصادی و سیاسی نیز بتوانیم قدم هایی را برداریم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ محمد نوفرستی معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی صبح امروز در دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی، اظهار کرد: از سحرگاه ۱۳ دی ماه و جنایت آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن شهید سلیمانی تاکنون اتفاقات بسیار زیادی رقم خورده و در حال رقم خوردن است.
وی با اشاره به این‌که انقلاب اسلامی ایران در مراحل تکمیلی خود در انقلاب دوم با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا سیلی بزرگی به دشمنان زد، افزود: رئیس جمهور وقت آمریکا برای جبران این شکست، حمله نظامی به طبس را طراحی کرد اما به فضل خداوند شن‌های صحرای طبس بار دیگر شکست آمریکایی‌ها را رقم زدند.
معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با اشاره به این‌که در آغاز گام دوم انقلاب آمریکایی‌ها بار دیگر در منطقه شکست‌های سنگینی متحمل شدند، گفت: در آستانه انتخابات، ترامپ قمارباز اقدامی انجام داد تا بتواند در عرصه سیاسی به عنوان برگ برنده آن را عرضه کند.
نوفرستی ادامه داد: آمریکا خیال می‌کرد جمهوری اسلامی ایران به دلیل درگیری با مسائل داخلی و نارضایتی مردم از وضع موجود، قادر به پاسخگویی جنایت‌های آمریکا در ترور سردار سلیمانی نخواهد بود.
وی افزود: آمریکایی‌های جنایتکار سردار سلیمانی که مهمان مردم عراق بود را به شهادت رساندند اما حضور پرشکوه مردم ایران در تشییع پیکر سپهبد شهید سلیمانی این مکر و حیله دشمنان را خنثی کرد.
معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی به سیلی سخت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هنر آمریکایی‌ها بایکوت خبری رسانه‌های دنیا در صحنه‌های بزرگ است و هیچ آماری از تلفات حمله سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد منتشر نکردند.
نوفرستی با اشاره به این‌که رسانه‌های دنیا در اختیار جریان صهیونیستی هستند، تصریح کرد: چند رسانه در ابتدای حمله سپاه به پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد خبرهای از این انتقام منتشر کردند اما کمتر از ۱۰ دقیقه این اخبار را حذف کردند.
وی با اشاره به این‌که دشمن تا دیروز ادعا می‌کردند موشک های ایران فتوشاپ هستند، افزود: خبرنگاران از پایگاه عین الاسد آمریکا خساراتی را که از حمله موشکی سپاه متحمل شدند را به دنیا مخابره می‌کنند و این نشان‌دهنده این است که موشک‌های سپاه فتوشاپ نیستند.
معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: ۱۳ موشک به سمت پایگاه نظامی آمریکایی عین الاسد شلیک شد اما سامانه‌های پدافندی و دفاع موشکی آمریکا نتوانست حتی یکی از موشک‌های سپاه را رصد کنند.
نوفرستی تصریح کرد: آمریکا تصور نمی‌کرد جمهوری اسلامی ایران دست به انتقام بزند اما سیلی محکمی از جمهوری اسلامی خوردند و به دنبال حاشیه سازی‌ هستند تا درد این سیلی را کاهش دهند.
وی افزود: این سیلی در ابتدای گام دوم انقلاب زمینه‌سازی اخراج آمریکا را از منطقه نوید می‌دهد.
معاون سیاسی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان این‌که سرباز ولایت بودن ویژگی منحصر به فرد شهید سلیمانی بود، افزود: او در مقابل ولایت خاشع بود و ما امروز به ولایت مدارانی از جنس شهید حاج قاسم سلیمانی نیاز داریم و باید در این عرصه از شهدا الگو بگیریم.
نوفرستی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر این‌که حل مشکلات کشور در مذاکره با خارج نیست اشاره کرد و گفت: امروز به ولایتمدارانی از جنس سردار سلیمانی نیاز داریم تا خود را سرباز ولایت بدانند و در عرصه سیاسی نیز به سربازان ولایی نیاز داریم تا همان طور که در صحنه امنیت توانستیم قدم هایی را برداریم در صحنه اقتصادی و سیاسی نیز بتوانیم قدم هایی را برداریم.
انتهای پیام/ ۱۳۲