نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

امروز کار پزشکان جایگاه ویژه‌ای دارد/ صحبت‌های خادمیاران سلامت را به گوش وزیر بهداشت می‌رسانم

خسروی از دیدار با وزیر بهداشت در آبان ماه خبر داد و گفت: درخواست می‌شود برای بیمارستان شمال شهر و دارالشفاء امام صادق(ع) نیز هر درخواست و پیشنهادی وجود دارد طی نامه‌ای تنظیم کنید تا به دست وزیر بهداشت برسانم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امشب در مراسم نصب پرچم مطهر رضوی در محل دارالشفاء امام صادق (ع)، اظهار کرد: خدمت به محرومان جدای از بحث‌های اعتقادی که جایگاه خاصی دارد در بحث سیاسی نیز بسیار مورد اهمیت است چراکه رکن و پایه انقلاب اسلامی در کنار دین و رهبری مردم بوده و هستند.
وی با بیان این‌که جمهوری اسلامی به پایه مردمی بودن خود افتخار می‌کند، افزود: خدا را شکر گذار هستیم که وظیفه خدمت رسانی به همه ما داده شد و از همه مهمتر در این دوران شیوع بیماری کرونا وظیفه خدمت رسانی به پزشکان سپرده شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کار پزشکان در حال حاضر در خط مقابله با کرونا کمتر از دلاوری های دوران دفاع مقدس نیست.
خسروی عنوان کرد: امروز جایگاه کار پزشکی جایگاه ویژه‌ای دارد و ارتباط بسیار خوب وزیر بهداشت با مقام معظم رهبری بر ارزش این جایگاه افزوده است.
وی خاطرنشان کرد: آیت الله مکارم شیرازی به آیه ای از قرآن اشاره کرده و در جایی گفته است اگر فردی کسی را زنده کند گویا دنیا را زنده کرده و این اقدام به دست پزشکان به خوبی قابل انجام است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به صحبت‌های مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: با توجه به درخواست‌های مردمی و نبود بیمارستان و مرکز درمانی در شمال شهر در حالی که در مرکز شهر چندین مرکز درمانی وجود دارد بسیار خوب است اگر برای شمال شهر نیز این‌گونه دارالشفاء و مرکز درمانی راه‌اندازی شود.
خسروی پیشنهاد دیدار اعضای کانون سلامت خادمیار در اسرع وقت با استاندار خراسان‌جنوبی را مطرح کرد و افزود: در دیدار با استاندار نیازها و زیرساخت‌های مورد نیاز برای توسعه دارالشفاء امام صادق (ع)، راه اندازی مرکز درمانی دیگر و سایر نیازها مطرح و خواستار پیگیری شوید.
وی اظهار کرد: استفاده از ظرفیت و کمک خیران برای حمایت و همکاری از مرکز درمانی جهت خدمت رسانی به بیماران نیازمند از دیگر برنامه هایی است که پیشنهاد میشود مورد توجه باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دیدار با وزیر بهداشت در آبان ماه خبر داد و افزود: درخواست می‌شود برای بیمارستان شمال شهر و دارالشفاء امام صادق(ع) نیز هر درخواست و پیشنهادی وجود دارد طی نامه‌ای تنظیم کنید تا به دست وزیر بهداشت برسانم.
خسروی خاطرنشان کرد: نماینده از نظر اعتبار و منابع مالی دارای محدودیت‌هایی است اما از سایر جهات هر کمکی به دست اینجانب باشد دریغ نکرده و همکاری های لازم انجام می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷