جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی:

امنیت ما ثمره خون شهدا است/ برای برگزاری کنگره ملی شهدا هیچ بودجه ای پیش بینی نشده است

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: امنیت که امروز ما در کشور و خراسان جنوبی شاهد آن هستیم ثمره خون شهدا است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ پاسدار صفر علی اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در کار گروه پشتیبانی کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی،اظهار کرد: امنیت که امروز ما در کشور و خراسان جنوبی شاهد آن هستیم ثمره خون شهدا است.
وی افزود:امنیت نازل ترین ثمره خون شهدا است که از آن نامبرده می‌شود و این امنیت نیز مختص کشور ایران نیست؛بلکه رشادتها و ایثار دلاورمردان کشور ایران باعث به وجود آمدن امنیت در سایر کشورهای مسلمان و همسایه شده است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی بیان کرد:خون شهدای ما کاری کرد که دشمنان در سایر کشورها مفتضح شدند و جبهه اسلام و مقاومت به پیروزی رسید.
اسماعیلی عنوان کرد:کنگره شده نیاز به حمایت مالی دارد؛در بخش زیر بنایی فضایی که در نظر گرفته شده است کمیته های مختلفی که در این کنگره مسئولیتهای زیادی دارند همه و همه نیاز به حمایت مالی دارد.
وی با اشاره به آغاز شدن بخش عظیمی از کارهای خدمات رسانی،اظهار کرد:برای برگزاری کنگری ملی دو هزار شهید یک ریال بودجه پیش بینی نشده و هر هزینه ای که تا کنون صورت گرفته از کمک‌های مردمی بوده است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت:۸ اجلاسیه با روزی ۳ هزار مهمان پیش بینی شده است که برای حضور مهمانان در مرکز استان نیاز به وسیله و غذا است ،برای چاپ ۸۰ کتاب قرارداد بسته شده است که بخش اعظم آن به نتیجه رسیده و همه اینها خود هزینه دارد.
اسماعیلی با اشاره به برپایی نمایشگاه از حراء تا حرم، عنوان کرد: کار برپایی این نمایشگاه آغاز شده است و هر شب بیش از ۵۰ نفر در نمایشگاه مشغول به کار هستند که یکی از کارهای ارزشی و بسیار خوب برگزاری کنگره شهدا برپایی نمایشگاه از حراء تا حرم است.
وی خاطرنشان کرد:سایر برنامه های دیگر از جمله ساخت المان شهری،تبلیغات محیطی، رزمایش،ساخت فیلم و کار های رسانه ای هم نیازمند هزینه است و هیچ دغدغه ای برای تامین هزینه ها نداریم چرا که معتقد هستیم مردم و مسئولان همکاری بسیار خوبی خواهند داشت.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: برگزاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی متعلق به سپاه نیست بلکه رئیس ستاد اجرایی شخص استاندار و همه دستگاه های اجرایی استان در برگزاری این کنگره سهیم هستند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۲۳/