امام جمعه اهل سنت زیرکوه: 

امنیت نظام اسلامی در سایه وحدت است

مولوی حسینی گفت: الحمدلله وحدت در تمام جامعه ساری و جاری است و این امنیتی که امروز ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم در سایه همان وحدت و همدلی بوده، ان شاءالله که تداوم داشته باشد.

مولوی سید مصطفی حسینی امام جمعه اهل سنت زیرکوه در حاشیه رزمایش حضرت فاطمه زهرا (س) در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: با تمسک به این آیه قرآن ” وَاَعتَصمو بِحَبلِ الله جَمیعا و لاتَفَرَّقو” همه ما موظف هستیم در جهت حفظ وحدت گام برداریم.

وی افزود: در ایران اسلامی وحدت و همدلی بین اهل سنت و شیعه و سایر فرق اسلامی حاکم بوده و این موضوع به ویژه در منطقه زیرکوه باعث افتخار است.

امام جمعه اهل سنت زیرکوه بیان کرد: اگر مردم در منطقه زیرکوه از نظر مالی در فقر به سر میبرند اما از نظر معنوی در غنای کامل هستند و با یکدیگر تعامل، هفکری و همگرایی دارند.

مولوی حسینی عنوان کرد: این وحدت مایه افتخار و سربلندی مردم این منطقه و جامعه اسلامی است و ان شاءالله همیشه این قضیه محقق و در جامعه ساری و جاری باشد.

وی اظهار کرد: ان شاءالله بتوانیم به اهداف خودمان را نزدیکتر کنیم و دسیسه های شیطان های بزرگ آنهایی که دشمن اسلام و مسلمین هستند، ان شاءالله با بصیرتی که شیعه و سنی منطقه دارند خنثی شود و هیچ گاه نتوانند در این زمینه موفق باشند.

امام جمعه زیرکوه گفت: اگر ما بصیرت، هوشیاری و تعامل داشته باشیم قطعا توطئه های دشمن خنثی خواهد شد.

مولوی حسینی در مورد وحدت و نقش آن، تصریح کرد: وقتی گروه های مختلف با یکدیگر سازش داشته باشند و با صلح، صفا و صمیمیت در کنار یکدیگر باشند این تعامل باعث امنیت روحی روانی و فیزیکی جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه این مسئله ثابت شده، افزود: الحمدلله وحدت در تمام جامعه ساری و جاری است و این امنیتی که امروز ما در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم در سایه همان وحدت و همدلی بوده، ان شاءالله که تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/۱۲۷