معاون امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی:

امکانات دولت در اختیار مدیرانی است که قصد کمک به مردم را ندارند/ اعتبارات شهرداری‌های ناموفق کسر می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی از عدم حضور برخی از مسؤولان در کمیسیون مناسب‌سازی استان گلایه کرد و گفت: متاسفانه امکانات دولت در اختیار برخی از مدیران قرار گرفته که قصد کمک به مردم را ندارند.

به گزارش خاورستان،سیدمجتبی علوی‌مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی صبح امروز در کمیسیون مناسب‌سازی استان، اظهار داشت: از دستگاه‌های اجرایی که در زمینه مناسب‌سازی موفق عمل کنند تقدیر به عمل می‌آید.
وی گفت: شهرداری‌ها در هر شهری وظایفی نسبت به مناسب‌‌سازی اماکن عمومی دارند لذا میزان ۱۰ درصد از اعتبارات آن دسته از شهرداری‌های استان که در زمینه مناسب‌سازی اقدام مطلوبی نداشتند کسر می‌شود و به شهرداری‌های موفق اضافه خواهد شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی افزود: برای بحث مناسب‌سازی، ارائه برخی از آموزش‌ها ضروری است و باید مراکز درمانی برای معلولان مناسب‌سازی شود.
علوی‌مقدم تصریح کرد: خراسان‌جنوبی دارای ظرفیت و پتانسیل‌های بالایی است و باید همه مسؤولان و مردم تلاش کنند تا استان را در سطوح بالاتری معرفی کنیم.
وی از عدم حضور برخی از مسؤولان در کمیسیون مناسب‌سازی استان گلایه کرد و ادامه داد: متأسفانه امکانات دولت در اختیار برخی از مدیران قرار گرفته که قصد کمک به مردم را ندارند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: حضور مدیران در چنین جلساتی می‌تواند حائز اهمیت باشد و حضور مسؤولان در هر برنامه‌ای موجب پیشرفت استان است.
علوی‌مقدم رسالت دستگاه‌های اجرایی را خدمت به مردم دانست و اظهار کرد: نباید مردم از اعتماد به ما پشیمان شوند؛ مردم به دلیل کوتاهی‌های مدیران ناراضی می‌شوند.
منبع: فارس
انتهای پیام/۱۲۷/۶۶