مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی:

امیدوارم نتیجه آزمون تا پایان وقت امشب یا حداکثر فردا اعلام شود / برای راه اندازی بیمارستان میلاد برخی ها باید فیتیله حاشیه های غیرضروری را پایین بکشند

مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: برای اعلام نتایج ساعت اداری در نظر گرفته نشده و امیدوارم که این نتایج تا ساعت 24 امشب و یا حداکثر فردا ، بر روی سایت قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان؛ با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج آزمون تامین اجتماعی ۲۴ فروردین اعلام شده است، هنوز تا این ساعت نتیجه ای بر روی این سایت قرار نگرفته است.
در پی تماس تعدادی از شهروندان برای نتیجه آزمون با مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی تماس گرفتیم.
دکتر فرزاد فیروزی؛ مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ اظهارکرد: شرکت برگزار کننده آزمون زمان اعلام نتایج را ۲۴ فزوردین اعلام کرده است.
وی افزود: برای اعلام نتایج ساعت اداری در نظر گرفته نشده و امیدوارم که این نتایج تا ساعت ۲۴ امشب و یا حداکثر فردا ، بر روی سایت قرار بگیرد.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه مسئولان تامین اجتماعی و بیمارستان میلاد بیشتر پیگیر اعلام نتایج هستند تصریح کرد: هر چه نتایج زودتر اعلام شود کار بیمارستان هم زودتر پیگیری می شود.
فیروزی گفت: سرعت در اعلام نتایج برای ما حیاتی است چرا که اگر این نتایج دیر اعلام شود قطعا مشکلات و آسیب هایی را برای ما خواهد داشت و ما به دنبال اعلام نتایج سریع برای راه اندازی سریعتر هستیم.
وی با اشاره به اینکه سه برابر نیروهای مورد نیاز برای مصاحبه اعلام نتیجه می شوند بیان کرد: آزمون بسیار عادلانه و منظم برگزار شد و برای مصاحبه هم از تیم تهرانی دعوت شده تا هیچ گونه مشکلی در اجرای این برنامه پیش نیاید و حق به حق دار برسد.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی اظهارکرد: تمام پیگیری ما این است تا مصاحبه هم به صورت احسن انجام شود و افراد زبده و توانمند برای خدمت به همشهریان انتخاب شوند. اگر کسی مشکل یا پارتی بازی را مشاهده کرد برای پیگیری به اطلاع ما برساند.
فیروزی با بیان اینکه تعداد افرادی که جذب می شوند تنها برای راه اندازی بیمارستان و بنا به ضرورت است گفت: قطعا با راه اندازی و رونق گرفتن کار بیمارستان، تعداد نیروی بیشتری نیاز است که در مرحله دوم هم از فراخوان جذب از همین آزمون انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه برگزاری آزمون تامین اجتماعی سبب شد تا برخی ها به عنوان یک موضوع سیاسی با آن برخورد کنند اظهارکرد: برخی عنوان کردند که چرا شما اینگونه آزمونی را برگزار کردید و سبب شدید تا آمار بیکاری بالایی ارائه شود. اما این آمار به تامین اجتماعی چه ربطی دارد و باید برای جذب نیرو چگونه اقدام می کردیم؟
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی گفت: ما که نمی توانیم تصمیم غیر اصولی بگیریم تا برخی افراد برای عدم پاسخگویی ؛ سلایق شخصی خود را عنوان کنند.
فیروزی بیان کرد: اگر مسئولان اینگونه افکار خود را درگیر کنند و به صورت سیاسی با موضوع برخورد کنند، قطعا ما از کار مهمی که همان راه اندازی بیمارستان میلاد است عقب می مانیم.
وی افزود: همه ما باید تلاش کنیم تا برگزاری این آزمون مورد سوء استفاده قرار نگیرد و هم اکنون که موضوع با اهمیت راه اندازی بیمارستان را در دستور کار داریم، برخی ها فیتیله حاشیه های غیرضروری را پایین بکشند.
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان جنوبی تاکید کرد: خواهش ما از مسئولان و رسانه ها این است که تامین اجتماعی را همراهی کنند تا اصل موضوع تحت الشعاع حاشیه ها قرار نگیرد چرا که این موضوع سبب خواهد شد تا به جای اینکه به دنبال راه اندازی بیمارستان و تامین تجهیزات باشیم به مسائل غیر ضروری بپردازیم.
انتهای پیام /۷