رییس سازمان لیگ انجمن جوجیتسو:

امیدواریم لیگ‌مان را مثل سایر رشته‌های ورزشی برگزار کنیم

عزیزی‌پور گفت: برای گرفتن مجوز از ستاد مقابله با کرونا در ورزش کارهای ابتدایی و پیگیری لازم را انجام داده‌ایم تا لیگ جوجیتسو را برگزار کنیم.

به گزارش خاورستان، امیر عزیزی‌پور در گفت‌وگو با فارس در خصوص برگزاری لیگ جوجیتسو کشور، اظهار داشت: سعی و تلاش من و دوستانم در مجموعه سازمان لیگ، راه‌اندازی یک لیگ پویا و فعال است تا پدیده‌های و استعدادهای برتر از کوران رقابتهای لیگ به سطح اول جوجیتسو کشور معرفی شوند. در این شرایط کرونایی که مسابقات ورزشی برگزار نمی‌شوند، تابع قوانین و دستورات وزارت ورزش و جوانان هستیم. ابتدا برای گرفتن مجوز از فدراسیون پزشکی ورزشی کارهای ابتدایی و پیگیری لازم را انجام داده ایم.
وی افزود: سعی داریم با برنامه‌ریزی منظم‌ و با استفاده از خردجمعی و همچنین نشست با رئیس انجمن جوجیتسو، پیشکسوتان و سرمربیان تیم‌های لیگ برتری برنامه مدونی را برای مسابقات تدوین کنیم تا در نهایت با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر، مسابقات را استارت بزنیم.
عزیزی‌پور درباره برگزاری مسابقات لیگ جوجیتسو نیز عنوان کرد: باید این نوید را به ورزشکاران و طرفداران این رشته رزمی بدهم که قصد داریم پس از بهبود شرایط بیماری کرونا، لیگ سال جاری را با حضور ۸ تیم و به میزبانی استان‌های تهران و همدان، به صورت رفت و برگشت برگزار کنیم.
وی ادامه داد: در این شرایطی که روز به روز آمار افراد مبتلا به کرونا در حال افزایش است و به خاطر بحرانی وضعیت کرونا، برخی اتفاقات دست ما نیست، اما با این حال ما در این مدت تلاش کردیم تا بتوانیم تمهیداتی را در نظر بگیریم تا لیگ با کیفیتی را پیش‌رو داشته باشیم.
انتهای پیام/۴