«امیرآبادی زاده» مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی شد

«مرتضی امیرآبادی زاده» در آیینی با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور، به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی امروز سه شنبه با حضور معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی برگزار شد.

مرتضی امیرآبادی زاده، مدیرکل جدید ثبت احوال خراسان جنوبی در این مراسم گفت: دیدگاه ما این است که ادب، احترام و تواضع همراه با قاطعیت را سرلوحه کار خود جهت خدمت رسانی به مردم خراسان جنوبی قرار دهیم.

وی بیان کرد: دغدغه خدمتگذاران دولت جمهوری اسلامی، مردم هستند و تاکنون در ثبت احوال استان در حق مردم اجحافی نشده است و شکایتی نداشته ایم.

مدیرکل جدید ثبت احوال خراسان جنوبی ادامه داد: هدف ما اجرای اهداف سازمانی و خدمت رسانی به مردم و معرفی و تبیین عملکرد ثبت احوال است و به دنبال به کارگیری افرادی هستیم که خداترس و مردم دار باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات علیرضا مهرآور مدیرکل سابق ثبت احوال خراسان جنوبی تقدیر به عمل آمد و مرتضی امیرآبادی زاده به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال خراسان جنوبی معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰