عضو میز نخبگان خراسان‌جنوبی در مجمع تشخیص مصلحت نظام:

انتخاب مردم خراسان جنوبی گزینه‌ای ولایی است

حسینی گفت: مردم خراسان جنوبی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایندگان انقلابی و ولایی به مجلس می‌فرستند.

به گزارش خاورستان، سیده زهرا حسینی در گفت‌وگویی با بیان این‌که برنامه‌ای برای حضور در انتخابات ندارم، گفت: از کاندیداهای ولایت‌مدار و افرادی که دنبال اسم و رسم نباشند حمایت خواهم کرد.
عضو میز نخبگان خراسان‌جنوبی در مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور فرهنگی و اجتماعی در حوزه زنان به نقش بانوان در انتخابات اشاره کرد و گفت: بانوان متعهد و مقید به مسئولیتی که می پذیرند بسیار وجود دارند که نقشی را برعهده می‌گیرند می‌توانند خیلی پررنگ تر آن نقش را ایفا کنند.
وی افزود: خیلی از جاها حس تعهد بانوان همان طور که حس مادری قوی در زندگی دارند بیشتر است و در جامعه وقتی نقشی را می‌پذیرند می‌توانند عالی و موثرتر واقع شوند.
عضو سابق شواری اسلامی شهر بیرجند تصریح کرد: الان وقت این شده خراسان‌جنوبی هم یک نماینده خانم در مجلس شورای اسلامی داشته باشد.
حسینی خاطرنشان کرد: خانمی که در خود این توانمندی را ببیند و احساس کند می‌تواند برای مردم نه در شعار بلکه در عمل وقت بگذارد و به فکر نیازهای جامعه باشد می‌تواند برای انتخابات نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی پا پیش بگذارد.
وی یادآورشد: خراسان‌جنوبی همیشه یک استان ولایت‌مدار و بی حاشیه بوده است و تنش‌ها و مشکلاتی که در استان‌های دیگر است را در این استان کمتر می‌بینیم.
عضو میز نخبگان خراسان‌جنوبی در مجمع تشخیص مصلحت نظام اضافه‌کرد: مردم این استان مردم نجیب، صبور و آرامی بوده و اهل تنش نیستند و در انتخابات خوب و پرشور خواهند بود چراکه مردمی مقید به قوانین و تعهداتی که دارند بوده و برای پیشرفت استان‌شان این تقید را دارند که پیشرفت کنند.
حسینی افزود: خراسان‌جنوبی تاکنون نشان داده که هر جا انتخابات را به مردم واگذار کردند همیشه چهره‌های اصول‌گرا و مقید به نظام انتخاب‌شان بوده است.
وی تاکید کرد: نتیجه تمام انتخابات و رای گیری همه نشان داده مردم این استان ولایت‌مدار هستند و نتیجه انتخابشان ولایی است.
عضو سابق شورای اسلامی شهر بیرجند اظهارکرد: از طرف استان، تماس‌هایی گرفته شده که من و آقای گلرو (عضو مجمع تقریب مذاهب) در انتخابات حضور داشته باشیم اما در این دوره تصمیمی برای حضور در انتخابات نداریم.
حسینی گفت: در عمل با توجه به جریانات و فضای استان و شرایط خودم باید توانمندی را برای حضور در خودم بیبینم.
وی با بیان این‌که قطعا از هر بانویی که توانمند درانتخابات باشد حمایت می‌کنم، گفت: من و همسرم به دلیل مشغله‌های کاری هنوز به جمع بندی برای حضور در انتخابات نرسیده ایم.
وی ضمن تاکید براین‌که از افراد ولایی و کسانی که به دنبال اسم و رسم نباشد حمایت می‌کنیم، گفت: مردم خراسان‌جنوبی مردم مظلومی هستند و حق شان نیست در مجلس و جاهایی که نیاز به تصمیم گیری‌های کشوری است سهمشان ناچیز باشد.
انتهای پیام/۴/ ۶۶/
مهرمشرق