یک منبع آگاه مطرح کرد

انتصابی که ظلم به ورزش درمیان می‌شود

معاون سیاسی فرماندار یکی از شهرستان‌ها به عنوان رئیس جدید یکی از هیئت‌های ورزشی آن شهرستان منصوب شده است اما به گفته‌ی بسیاری از مردم، این اقدام ظلم به ورزش آن شهرستان است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، در هفته‌های اخیر محمدحسن ملاکی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان درمیان به عنوان رئیس جدید هیئت ورزش‌های روستایی و بومی محله شهرستان درمیان انتخاب شده است. قبل از وی علی‌آبادی که سابقه فعالیت چندین ساله در اداره ورزش و جوانان شهرستان درمیان را دارد، به مدت هشت‌ماه مسئول این هیئت ورزشی بود.
یک منبع آگاه در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، با بیان این‌که اداره ورزش و جوانان شهرستان درمیان دارای سه نیرو است، اظهار کرد: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان درمیان، مسئول سابق هیئت ورزش‌های روستایی و بومی محله این شهرستان را برکنار و معاون سیاسی فرماندار را به عنوان مسئول جدید این هیئت ورزشی منصوب کرد.
وی با اشاره به این‌که معاون سیاسی فرماندار درمیان با توجه به مشغله کاری، نمی‌تواند مسئولیت این هیئت ورزشی را انجام دهد، افزود: ورزش‌های روستایی و بومی محله رشته‌ای است که باید برای آن کار کرد و با این مسئولی که انتخاب شده اقدامی برای این رشته انجام نخواهد شد.
این منبع آگاه خاطرنشان کرد: معاون سیاسی فرماندار درمیان که به عنوان رئیس جدید این هیئت ورزشی انتخاب شده، دو نفر از کارمندان فرمانداری را به عنوان نائب‌رئیس و عضو هیئت و مدیر جهادکشاورزی شهرستان را به عنوان حسابدار این هیئت انتخاب کرده است.
وی تصریح کرد: هئیت ورزش‌های روستایی و بومی محله یکی از هیئت‌هایی است که سالانه اعتبارات خوبی برای آن در نظر گرفته می‌شود و امسال نیز اعتبار قابل توجهی برای آن اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: رئیس و سایر اعضای جدید این هیئت ورزشی تخصص و آشنایی در این رشته ندارند و نمی‌توانند برای ورزش شهرستان کاری انجام دهند.
این منبع آگاه عنوان کرد: متأسفانه با این اقدام در حق ورزش شهرستان و به‌ویژه ورزشکاران این رشته ظلم خواهد شد.
وی تصریح کرد: به دلیل عدم‌آگاهی و تخصص رئیس جدید این هیئت ورزشی، وی یک خانم را از شهر گزیک برای انجام کارها انتخاب کرده است.
انتهای پیام/۱۲۷