امروز صورت گرفت؛

انتصاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان بعد از چهار ماه سرپرستی/ بلاتکلیفی ادامه‌دار در برخی شهرستان‌ها

صبح امروز طی مراسمی حاجی قدیر قیاسی به عنوان رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صبح امروز طی مراسمی حاجی قدیر قیاسی به عنوان رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان معرفی و از زحمات حسن حسینی دشت بیاض قدردانی شد.
ناصر نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اوایل اسفندماه سال ۱۳۹۷ در گفت‌و‌گویی با خاورستان از تعیین تکلیف سرپرست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی خبر داده بود.
در خراسان جنوبی تا اسفند ماه سال ۹۷ ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در سه شهرستان درمیان، سربیشه و خوسف با سرپرست و مسئول امور پیگری اداره می‌شد.
در حالی که شهرستان سربیشه دارای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است اما مسئول این اداره سه سال سرپرست بوده و در نهایت ۲۲ اسفند سال ۹۷ مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی سربیشه برگزار و عارف قاسمی به عنوان سرپرست جدید معرفی شده است.
در شهرستان درمیان نیز حدود دو سال قبل حاجی قدیر قیاسی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان بود و بعد از وی خانم سوفی به عنوان مسئول امور پیگیری در فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان فعالیت داشت که این مسئول نیز اسفندماه سال ۹۸ به شهرستان بشرویه منتقل شده است.
پس از انتقال خانم سوفی به بشرویه از اواخر اسفند سال گذشته تا پایان تیرماه حسن حسینی دشت بیاض سرپرستی فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان را عهده دار بود.
امروز با حضور ناصر نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی، حاجی قدیر قیاسی بار دیگر به عنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان معرفی و از زحمات حسن حسینی دشت بیاض قدردانی شد.
قیاسی قبل از این مسئولیت نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف را بر عهده داشته است و طبق شنیده‌ها در حال حاضر هیچ فردی به عنوان جایگزین در نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی خوسف انتخاب نشده است.
لازم به ذکر است ناصر نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از ۲۰ تیرماه سال ۱۳۹۷ که به عنوان مدیرکل جدید استان معرفی شده امروز برای اولین بار به شهرستان درمیان سفر کرد و ضمن حضور در مراسم تکریم و معارفه رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان از پروژه نگارخانه شهر اسدیه نیز بازدید کرده است.
انتهای پیام/۱۲۷
اخبار مرتبط
سرپرست ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های خراسان‌جنوبی تعیین تکلیف می‌شوند/ پیگیر ارتقای نمایندگی‌ها به اداره هستیم