از سوی نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صورت گرفت

انتصاب نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به سمت ریاست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی «حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی را به سمت ریاست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، ” آیت‌الله احمد جنتی” نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور حکمی «حجت‌الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی را به سمت ریاست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان خراسان جنوبی منصوب کرد.
در متن حکم آیت‌الله جنتی خطاب به نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی آمده است:
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدعلیرضا عبادي(دامت افاضاته)
نماینده محترم ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند
با سلام و تحیت، نظر به ضرورت و اهمیت خاص بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی با تبیین مستدل، باورپذیر و منطقی کارآمدی نظام دینی ـ دست‌آوردهای بی‌بدیل نظام مقدس اسلامی برآمده از نهضت الهی احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) حضرت امام خمینی(ره) که مستلزم برنامه‌ریزی جامع، فراگیر و بهره حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها و هم‌افزایی نهادها و ارگان‌ها، شخصیت‌های حوزوی ـ دانشگاهی و تشکل‌های مردمی است.
لذا با عنایت به رسالت خطیر حضرت‌عالی در جایگاه رفیع نمایندگی ولی‌فقیه در استان و امامت جمعه، لطفاً شورایی با عنوان «شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان » به ریاست شخص آن جناب و عضویت استاندار محترم، مدیران محترم دیگر ارگان‌ها و نهادهای عضو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تشکیل و تدابیر لازم مرتبط با موضوع از طریق بومی‌سازی اهداف، راهبردها و خطی‌مشی‌های شورا و ستاد مرکزی را مبذول فرمایید.
توضیح:
الف ـ ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محدود به ایام خاص نبوده، مستثنی و متفاوت از فعالیت متعارف و همه ساله ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی، با نگاه به چهار دهه حیات و بالندگی انقلاب اسلامی و با شعار «افتخار به گذشته ـ امید به آینده» می‌باشد.
ب ـ دبیرخانه و ستاد اجرایی با مسؤولیت رئیس محترم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در دفتر استانی نهاد مستقر خواهد شد.
ج ـ حوزه فعالیت شورا و ستاد، تمامی شهرستان‌ها و بخش‌های تابعه استان می‌باشد که در نتیجه تشکیل ستادهای مشابه در شهرستان‌ها و بخش‌ها ضروری است.
د ـ تشکیل ستاد دهه فجر که خروجی فعالیت آن محدود به ایام دهه در بهمن ماه می‌باشد کماکان از وظایف ذاتی و قانونی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است لکن در سال جاری هم‌افزایی و تعامل تنگاتنگی با شورای سیاستگذاری استان خواهد داشت.
احمد جنتی
نماینده ولی فقیه و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
انتهای پیام/ ۱۳۲