پیگیری خاورستان نتیجه داد؛

انتظار ۷ ساله مردم روستای خَلَف به ثمر نشست/ آغاز عملیات بهسازی و اصلاح مسیر ورودی روستا

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: عملیات بهسازی و اصلاح مسیر در ورودی روستای خلف آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مشکل ورودی روستای خلف شهرستان درمیان مشکلی است که بارها در این رسانه به آن پرداخته شده است. کار ساخت پل برای ورودی این روستا از سال ۱۳۹۲ آغاز شده اما به دلیل مسائل مالی نیمه‌تمام رها شده و نه‌تنها به اتمام نرسیده بلکه همان مقدار کاری که انجام شده بود به دلیل مسائل طبیعی از بین رفته است.
امروز و بعد از گذشت هفت سال از آغاز این پروژه، اسداله جلال‌زاده مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران از آغاز عملیات بهسازی و اصلاح مسیر در ورودی روستای خلف خبر داده است.
وی افزود: یکی از مطالبات دیرینه مردم روستای خلف، اصلاح مسیر و بهسازی پل ورودی این روستا بود که با تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه شاهد تسهیل عبور و مرور اهالی پرتلاش روستای خلف خواهیم بود.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی بیان کرد: این پروژه از محل اعتبارات استانی به صورت پیمانی با مبلغ ۴۰ میلیارد ریال در دست اقدام است.
جلال‌زاده عنوان کرد: توجه مسئولان موجب آن شد که خواسته چندین ساله مردم این روستا به ثمر بنشیند.
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای خراسان جنوبی اظهار کرد: احداث ابنیه‌های فنی و بهسازی مسیرها امر تردد را تسهیل کرده و ارائه این گونه خدمات خصوصا در مناطق محروم و روستایی جزو وظایف و رسالت این وزارت خانه بوده است.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۲۳/ ۴
اخبار مرتبط
احداث پل، پروژه ای که شروع نشده پایان یافت/ خیّرین آماده کمک کردن هستند، مسئولان قدم پیش گذارند
ساخت پلی که آغاز نشده متوقف شد/ خیّران و مردم آماده‌ی کار، مسئولان اعتبار ندارند