در مسجدالحسین(ع) جوادیه بیرجند مطرح شد؛

انتقاد کاندیدای نمایندگی مجلس از تخریب و بی‌اخلاقی/ برای چند رأی نظام جمهوری اسلامی را زیرسؤال نبرید

خسروی در واکنش به برخی سخنان نامزدها گفت: نظام جمهوری اسلامی را برای کسب چند رأی زیر سؤال نبرید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف امشب در مسجدالحسین(ع) جوادیه بیرجند با بیان این‌که اگر پیامبر اسلام(ص) و امام علی(ع) و اولاد علی(ع) نبودند انسانیت جایگاه خود را نداشت گفت: ما در مقابل این زحمات مسئول و مدیون هستیم.
وی تصریح کرد: در زمان طاغوت قصد داشتند کاپیتولاسیون را تصویب و اجرایی کنند که یک ایرانی نتواند حتی جلوی سگ آمریکایی را بگیرد و متأسفانه امروز نیز برخی از افراد قوانینی مانند اف‌ای‌تی‌اف به خورد مجلس می‌دهند و تصویب می‌کنند که هیچ تضمینی برای آن نیست و با تصویب آن، دسترسی به حساب‌های بانکی کشور برای دشمنان به راحتی ممکن می‌شود.
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که انقلاب اسلامی از نقطه صفر شروع شد گفت: اگر بخواهیم وظیفه خود را در قبال اسلام انجام دهیم باید به آن‌چه مقام معظم رهبری در ۲۲ بهمن سال گذشته فرمودند یعنی بیانیه گام دوم انقلاب توجه جدی کنیم.
خسروی افزود: دولتمردان باید زمینه اشتغال جوانان به خصوص تحصیل‌کرده‌ها را فراهم کند.
وی اظهار کرد: برخی علم دارند و مدرک تحصیلی آن‌ها بالا است اما غرب‌زده هستند.
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دو تابعیتی چه شدند؟ هیچ نتیجه‌ای از آن‌ها اعلام نشد.
خسروی افزود: متأسفانه ترجیح‌دادن منافع حزبی بر ملی، مشکلات کشور را دوچندان می‌کند.
وی با بیان این‌که باید تولید داخلی را به میزانی بالا ببریم که نه‌تنها واردات نداشته باشیم بلکه صادرات داشته باشیم اظهار کرد: آیا مدیران اقتصادی ما خواهند توانست از ظرفیت تولید داخلی در عرصه‌های مختلف به نفع جوانان استفاده و درآمد ملی را افزایش دهند؟
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: مواظب باشیم برخی الفاظ و قلم‌ها گولمان نزند، این فکر که ما نمی‌توانیم یک نوع مرض است.
خسروی با بیان این‌که علم و پژوهش از عوامل دفاع از اسلام است افزود: برخی عدم‌پیشرفت‌ها به دلیل نبود اخلاق و معنویت است.
وی اظهار کرد: اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را حفظ کنیم، نیازمند اخلاق و معنویت هستیم؛ نه تضعیف نیروهای انقلابی و زیرسوال بردن نظام جمهوری اسلامی آن‌هم برای کسب چند رأی!
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی گفت: برای به دست آوردن چند رأی، تخریب نکنید و نگذارید بداخلاقی‌ها ادامه یابد.
خسروی گفت: اولین وظیفه ما حضور در انتخابات است و باید حواسمان را جمع کنیم.
وی تصریح کرد: مشکلات کشور را به حساب انقلاب نگذارید بلکه از ناکارآمدی برخی مسئولان است و باید کسانی را به مجلس بفرستیم که بلندگوی خواسته‌های مردم باشند.
کاندیدای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مشکل اصلی کشور معیشت و اقتصاد است.
انتهای پیام/۴