انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه بیرجند و بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه

تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی و فرهنگی بین احمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند و آیت‌الله سیدجمال‌الدین دین‌پرور، رئیس بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه منعقد شد.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی و اطلاع‌رسانی دانشگاه بیرجند، طی مراسمی روز گذشته، ششم بهمن‌ماه، تفاهم‌نامه همکاری علمی، آموزشی و فرهنگی بر پایه اصل منافع متقابل و با احترام به استقلال دو طرف در زمینه‌های مشترک علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی بین دانشگاه بیرجند و بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه منعقد شد.
همکاری در تعاملات علمی و فرهنگی، برنامه‌های آموزشی و پژوهشی مشترک، تسهیل همکاری دانشجویان، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی مشترک، گردهمایی‌های علمی مشترک، همکاری در انتشار مجلات علمی و استفاده از کتاب‌ها و کتابخانه الکترونیکی، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مشترک و همکاری در برگزاری سخنرانی‌های علمی از اهداف و حوزه‌های مشترک همکاری در این تفاهم‌نامه است.
علی‌اکبر محمدی، مدیر فرهنگی دانشگاه و حجت‌الاسلام سیدحمیدرضا امین‌زاده، معاون فرهنگی بنیاد بین‌المللی نهج‌البلاغه بررسی، تنظیم و اجرای برنامه‌ها را در این تفاهم‌نامه بر عهده خواهند داشت. این تفاهم‌نامه از ابتدای دی ۱۳۹۹ به مدت سه سال اعتبار دارد.
انتهای پیام/۴