استاندار خراسان جنوبی:

انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد/ کاوه عقاب تیزپای قله های کردستان بود

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد و این وعده حق خداوند است، گفت: این انقلاب عالمگیر می شود و سهم شهدا و ایثارگران و جانبازان و صبوری خانواده شهدا در این شرافت ابدی مثال زدنی خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی صبح امروز در یادواره سردار شهید محمود کاوه و شهدای عملیات کربلای ۲ که در محل حسینیه جماران برگزار شد، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بیان میکنند امروز کشور به بزرگداشت شهدا احتیاج دارد.
وی افزود: شهادت چشمه همیشه جاری، جوشان و پربرکتی است که جان انسان های آزاده را جلا می دهد.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: شهادت مرزهای جغرافیایی را در می نوردد و پرچم سرخ و سبز را بر قله مردانگی و عزت افراشته می کند.
معتمدیان در خصوص شخصیت شهید کاوه، عنوان کرد: شهید کاوه مانند عقابی تیزپا در کوه های سربه فلک کشیده کردستان افتخارات عظیمی بر جای گذاشته است.
وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری پیرامون شهید کاوه گفته اند کاوه اهل خودسازی، فرمانده ای بسیار خوب و جوانی برجسته بود.
استاندار خراسان جنوبی گفت: رویداد بزرگ انقلاب اسلامی ما حاصل تلاش چنین انسان های شریف، افتخار آفرینان همیشه جاودان در ایران اسلامی بوده و امروز به مدد خون های پاک، اخلاص های بی مثال و نیت های بلند آوازه پر افتخار انقلاب اسلامی به محور مقاومت تبدیل شده است.
معتمدیان با بیان اینکه امروز انقلاب اسلامی از یک سو در دل جوانان لبنانی و فلسطینی بوی حضور و قیام‌ را زنده می کند و از سویی دیگر در عمق جان جوانان بحرینی شور مقابله با استکبار می آفریند، تصریح کرد: اینها همه حقیقت عاشورا و انقلاب است.
وی تصریح کرد: دشمن باید بداند و این تجربه را داشته باشد که هر توطئه ای علیه انقلاب توسط امت بیدار و آگاه و با پیروی از رهبر عزیز و فرزانه خنثی می شود.
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: بدون شک آینده جنگ کاملا روشن بوده و پیروزی از آن رزمندگان می شود و نمی گذاریم خون شهیدان پایمال شود.
معتمدیان گفت: اگر امروز به انقلاب خدشه وارد شود به مسلمانان جهان خدشه وارد شده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز تمام جامعه اسلامی به ضرورتهای مهم شامل حفظ وحدت و انسجام حول محور ولایت فقیه، الگو سازی و الگو پروری با استفاده از ابزارهای هنری، حماسی، ادبی و ارزش محور، صلابت و ایستادگی در برابر دشمن نیاز دارد.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جهانی خواهد شد و این وعده حق خداوند است، گفت: این انقلاب عالمگیر می شود و سهم شهدا و ایثارگران و جانبازان و صبوری خانواده شهدا در این شرافت ابدی مثال زدنی خواهد شد.
معتمدیان بیان کرد: انتشار عطر شهدا در خراسان جنوبی همواره جاری کننده برکت، عظمت و سرافزاری برای ما خواهد بود‌.
انتهای پیام/۱۲۷