فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند خبر داد؛

انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بیرجند

فولادی از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بیرجند خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس علیرضا فولادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در بیرجند خبر داد.
وی به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اين شهرستان اشاره کرد و افزود: مأموران در این رابطه ۵ نفر خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و ۸ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک کشف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند بیان کرد: پليس مبارزه با مواد مخدر بیرجند در پی گزارشات مردمی مبنی بر اين‌که افرادی با هويت معلوم در زمينه تهيه و توزيع مواد مخدر در اين شهرستان فعاليت می‌کنند، بلافاصله شناسايی و دستگيری اين افراد در دستور کار پليس قرار گرفت.
فولادی عنوان کرد: مأموران پليس با اقدامات اطلاعاتی محل اختفای خرده فروشان را شناسايی کردند که با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از مخفیگاه ۸ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک و ۵ نفر خرده فروش مواد مخدر را دستگير کردند.
وی با اشاره به این‌که ماموران در این رابطه ۵ متهم دستگیر کردند که به همراه پرونده به مراجع قضائی شدند، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس یا به سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ اطلاع دهند.
انتهای پیام/۱۲۷