فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی:

انهدام باند سرقت در خراسان جنوبی/۱۰میلیارد اموال مسروقه کشف شد

سردار فرشید از انهدام باند بزرگ سرقت در استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۰ میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شده است.

به گزارش خاورستان، سردار ناصر فرشید روز گذشته در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با انهدام این باند سرقت تا کنون ۷ سارق شناسایی و دستگیر شده اند.
وی ارزش اموال مسروقه را بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در اموال کشف شده توسط پلیس اقلامی از جمله تلویزیون، طلا، گوشی، لپ تاپ، ابزار آلات، فرش و لوازم تزئینی خانه، موتور پمپ و … وجود دارد.
وی با بیان اینکه شناسایی مالخران نیز در دستور کار قرار دارد، بیان داشت: مالباختگان برای شناسایی اموال خود به سامانه نما و پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.
وی با بیان اینکه در سامانه نما بستری برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالاهای مسروقه است، عنوان کرد: مالباختگان می‌توانند به صورت مجازی کالاهای کشف شده را برای شناسایی اموال مسروقه خود رصد کنند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از افزایش ۲۱ درصدی وقوع سرقت های خرد در استان ار ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: خوشبختانه ۷۵ درصد این سرقت ها کشف شده است.
وی با تاکید بر اینکه شهروندان به هنگام خروج از منزل تنها به قفل کردن در خروجی اکتفا نکنند، تصریح کرد: برای پیشگیری از سرقت تمامی درهای داخلی ساختمان قفل شود.
سردار فرشید با اشاره به کشف سرقت دو دستگاه خودرو سبک و سنگین در استان نیز گفت: خودرو سنگین حدود یک سال پیش به سرقت رفته بود که خوشبختانه با انجام تحقیقات پلیسی کشف شد.
انتهای پیام/ ۳