انهدام باند قاچاق مواد مخدر در خراسان‌جنوبی/ کشف بیش از یک تن مواد مخدر

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: طی عملیاتی در استان با دستگیری شش نفر از قاچاقچیان مواد مخدر مقدار هزار و ۶۱ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف و سه خودرو سواری نیز توقیف شد.

به گزارش خاورستان، سردار ناصر فرشید ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کنار وظایف سازمانی و عمومی خود ماموریت مبارزه با مواد مخدر را نیز برعهده دارد.
وی افزود: روز گذشته طی یک عملیات تخصصی در مناطق عمومی فرماندهی نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی یک باند قاچاق توقیف و منهدم شد.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی تصریح کرد: در این عملیات با دستگیری شش نفر از قاچاقچیان مواد مخدر مقدار هزار و ۶۱ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف و سه خودرو سواری نیز توقیف شد.
سردار فرشید خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال مقدار ۶۶ تن انواع مواد مخدر از شش هزار و ۶۰۰ نفر با فراوانی ۸۴ درصد تریاک، هفت درصد مورفین، پنج درصد کراک و و دو درصد هروئین کشف و ضبط شده که نسبت به مشابه سال گذشته ۸۴ درصد رشد دارد.
وی با اشاره به انهدام ۹۹ باند قاچاقچی از ابتدای سال جاری یادآور شد: تعداد هزار و ۷۱۸ خودرو نیز توقیف شده و متاسفانه در این عملیات‌ها تعداد یک نفر از فرزندان انقلابی این مرز و بوم شهید و سه نفر جانباز تقدیم کرده‌ایم.
انتهای‌پیام/۴