مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

اهالی میغان میزبان کاروان نذر آب ۳ شدند

رضایی با بیان اینکه کاروان نذر آب ۳ اینبار میزبان مردم میغان نهبندان شدند، گفت: این طرح در زمینه حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی و حل مشکلات آب روستاها در روستای میغان نهبندان شروع به کار کرد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، کاروان نذر آب ۳ از امروز به مدت دو روز در روستای میغان از توابع نهبندان مستقر شد.
محمد رضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به محرومیت و نیاز این روستا گفت: با بررسی های صورت گرفته و با توجه به محرومیت روستای میغان کاروان نذر آب ۳ در این روستا مستقر و آماده خدمت رسانی شد.
وی افزود: هدف جمعیت هلال احمر از کاروان نذر آب ۳ ارائه خدمات بیشتر به مناطق محروم است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: حفظ سلامت انسان ها از اولویت های هلال احمر است این جمعیت در هر زمان و مکانی آماده ارائه خدمات به مردم است.
رضایی در خصوص فعالیت های کاروان های های نذر آب در مناطق محروم اظهار کرد: طرح نذر آب ۳ در سه زمینه حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی و حل مشکلات آب روستاها در حال اجرا است.
وی از توزیع بسته های بهداشتی و همچنین نوشت افزار در بین مردم مناطق محروم خبرداد و گفت: از دیگر خدمات این می توان به ویزیت، داروی رایگان، مشاوره زنان و زایمان و نازایی، تست قند خون و فشار خون،تب سنجی و ارائه آموزش های پیشگیری از کرونا و همچنین خدمات روانشناسی خواهد بود.
حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان نیز در این مراسم گفت: ما حتما در جلسات محرومیت این مناطق را به گوش همه میرسانیم.
وی با اشاره به روایتی از امام صادق (ع) افزود: بر اساس این حدیث، گره گشایی از کار مردم برای عاملین خیر ذخیره آخرت خواهد بود.
احمد بخشی معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی نیز ضمن تشکر از همه مردم و مسئولین و همکاری های انجام شده برای خیرینی که در این کار سهیم بودند آرزوی عاقبت بخیری و اجر اخروی کرد.
انتهای پیام/۱۳۳