مدیرکل بهزیستی خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

اهدای بیش از ۹ هزار کیلوگرم گوشت قربانی به بهزیستی خراسان‌جنوبی

عرب نژاد گفت: مردم نیک اندیش و نوع دوست خراسان جنوبی در عید قربان ۹ هزار و ۷۱۴ کیلو گرم گوشت قربانی به ادارات بهزیستی و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در سطح استان اهدا نمودند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی عرب نژاد مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مردم نیک اندیش و نوع دوست خراسان جنوبی در عید قربان ۹ هزار و ۷۱۴ کیلو گرم گوشت قربانی به ادارات بهزیستی و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در سطح استان اهدا نمودند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از مردم استان، افزود: در روز عید قربان تا امروز شنبه جمعا ۲ رأس گاو و ۴۵۰ رأس گوسفند در سطح استان توسط مؤسسات خیریه تحویل و ذبح شده است که از این تعداد ۹ هزار و ۷۱۴ کیلو گرم گوشت به ارزش یک میلیارد ۱۶۵ میلیون تومان عاید جامعه ی هدف بهزیستی شده است.
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی بیان کرد: تا پایان دهه ی ولایت و امامت کمک‌های هم استانی ها و خیرین گرانقدر جهت اطعام روز عید غدیر برای معلولان و جامعه هدف نیازمند بهزیستی توسط ادارات بهزیستی و موسسات خیریه تحت نظارت جمع آوری و توزیع خواهد شد.
عرب نژاد اظهار کرد: همچنین شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۹۹۳۹۴۴۸ بنام هدایای خاص بهزیستی استان جهت اهدای کمک های نقدی هم استانی ها اعلام می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷