توسط یک خیّر انجام شد؛

اهدای ۷۸۰ میلیون ریال تجهیزات به بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی

بخشی معاون جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اهدای تجهیزاتی به ارزش ۷۸۰ میلیون ریال به بانک امانات پزشکی جمعیت هلال احمر استان توسط یک خیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، احمد بخشی معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران از وجود ۱۴ بانک امانات تجهیزات پزشکی فعال در استان خبر داد و اظهار کرد: این بانک‌ها در راستای تحقق اهداف بشر دوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه‌اندازی شده است.
وی افزود: جمعیت هلال احمر استان آمادگی دارد تا اقلام و تجهیزات پزشکی بلااستفاده مردم نوعدوست و خیر استان را که علاقه مند به وقف آن‌ها هستند، نگهداری کرده و به بیمارانی که نیازمند این تجهیزات بوده به صورت رایگان امانت بدهد.
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان این‌که این بانک‌ها نقش بسزایی در رفع نیازهای پزشکی مردم به ویژه نیازمندان دارد، افزود: اگرچه تاکنون خیران زیادی در راستای تکمیل تجهیزات بانک‌ها همکاری داشته ‌اند اما همچنان نیازمند مساعدت هستیم.
بخشی عنوان کرد: تجهیزاتی به ارزش ۷۸۰ ریال توسط یک خیر انسان دوست به بانک امانات تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر استان اهدا شده است.
وی اظهار کرد ۲۰ کپسول اکسیژن و ۵۵ مانومتر از جمله اقلام اهدایی توسط این خیر بوده که نقش بسزایی در رفع مشکلات درمانی نیازمندان دارد.
انتهای پیام/۱۲۷