مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد؛

اهدای ۲۲ کپسول اکسیژن به بیماران کرونایی در خراسان جنوبی

رضایی گفت: در راستای اجرای کمپین نفس هدیه کنیم با کمک خیرین 22 کپسول اکسیژن به بانک امانات پزشکی هلال احمر خراسان جنوبی اهدا شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در ایام شیوع کرونا با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز بیماران حاد تنفسی کمپین «نفس هدیه کنیم» اجرایی شد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۴ بانک امانات جمعیت هلال احمر در خراسان‌جنوبی فعال است، افزود: بیماران کرونایی می‌توانند با مراجعه به این بانک‌ها به صورت رایگان کالای پزشکی مورد نیاز را دریافت و برای طول دوره درمان از آن استفاده کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اهدای ۲۲ کپسول اکسیژن به بانک امانات هلال احمر استان، عنوان کرد: ارزش ریالی این کپسول ها ۵۰ میلیون تومان است.
وی ادامه داد: با این اقدام سه اتفاق کمک به اقتصاد خانواده‌های بیماران، کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی و کادر درمان و کمک به بیماران در راستای عدم مراجعه به بیمارستان‌ها و بهبود شرایط روحی رخ می‌دهد.
رضایی افزود: خیرین، نیکوکاران و مردم نوع دوست استان می‌توانند با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
انتهای پیام/۱۲۷