مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد

اهدای ۴۵ تلفن همراه هوشمند به دانش‌آموزان اسلام‌آباد

واقعی گفت: امام جمعه‌ اسلام آباد قائنات به منظور بهره‌مندی دانش آموزان محروم از آموزش‌های مجازی 45 تلفن همراه هوشمند به دانش آموزان نیازمند و آسیب دیده ازکرونا اهدا کرد.

به گزارش خاورستان، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی، محمد علی واقعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی در هشتمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قائنات ضمن تجلیل از مشارکت سایر دستگاه های اجرایی در ارتقای شاخص‌های تعلیم و تربیت شهرستان قاین؛ اظهار کرد: شهرداری شهر قاین نیز در بهسازی و آسفالت کف ۳ مدرسه‌ی شهر قاین و تجلیل از رتبه آوران قرآنی، نماز، عترت، جشنواره های فرهنگی و هنری و رتبه آوران کنکور ۹۹ مشارکت داشته است.
وی با اشاره به برخوردای ۶۵۰ دانش آموز دختر و پسر دوره‌ی متوسطه دوم شهر قاین از آسفالت و کف سازی مدارس ، تصریح کرد: در حال حاضرتعداد ۲۵ هزار و ۶۱۴ دانش آموز دخترو پسر دوره های مختلف تحصیلی در دیار طلای سرخ مشغول تحصیل هستند که ۹۶ درصد آنان در شبکه شاد حضور دارند.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در ادامه از اهدای دستگاه کف پا به ارزش ۲۳ میلیون تومان توسط اداره اوقاف به مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد و افزود: از این دستگاه برای اصلاح شیوه‌های و روش‌های ساختار قامتی دانش آموزان قاینی استفاده می‌شود.
واقعی با بیان این مطلب که ۹۸ درصد شهرستان قاین زیر پوشش شبکه‌های دیجیتال تلویزیونی قرار داشته و بخش اعظمی از دانش آموزان دخترو پسر شهرستان؛ از این طریق می‌توانند به برنامه های درسی دسترسی داشته باشند، عنوان کرد: شهرستان قاین دومین جمعیت دانش آموزی را دارا می‌باشد.
وی با اشاره به جذب ۳۰۵ نفر ماده بیست و هشتی در آزمون استخدامی سال جاری خبر داد و ابراز داشت: در سال جاری بیش از ۲۰۰ مدیر شهرستان قاینات به منظور ترویج و گسترش فرهنگ اقامه نماز بین دانش آموزان دختر و پسر، در اجرای طرح مبین همکاری می کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: طرح مدیریت برنامه‌های یاوران نماز، با هدف مهارت افزایی مدیران مدارس در خصوص اقامه نماز؛ و اجرای شیوه‌های مدیریت و جذاب سازی برنامه‌های نماز اجرا می‌شود؛ که می‌تواند راهکاری اصولی وهدفمند، به مدیران ارائه کند.
واقعی اظهار کرد: امام جمعه‌ی شهر اسلام آباد قاینات به منظور بهره‌مندی دانش‌آموزان محروم از آموزش‌های مجازی ۴۵ تلفن همراه هوشمند به ارزش بیش از ۱۲ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند و آسیب دیده از کرونای این شهر اهدا کرد.
انتهای پیام/۱۲۷