نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

اهمیت توجه به زیرساختها برای رسیدن به اقتصاد/ با تمام کمبودها میتوان مشکلات را مدیریت کرد

خسروی گفت: در بحث اقتصاد فراهم کردن زیرساختها خیلی مهم است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی اسفزار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار برخی از مسئولان شهرستان خوسف، اظهار کرد: ما مدیون خون شهدا هستیم و نباید در کارمان کوتاهی کنیم.

وی در مورد اهمیت اقتصاد، افزود: در بحث اقتصاد فراهم کردن زیرساختها خیلی مهم است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خراسان جنوبی و شهرستان خوسف دارای ظرفیت های متعددی از جمله معادن، نیروی انسانی متدین و سایر موارد دارد است.

خسروی با بیان اینکه دست سرمایه گذار و کارفرما را باید بوسید، عنوان کرد: اگر سرمایه گذار به جای سرمایه گذاری در استان سرمایه اش را در بانک گذاشته و از سودش استفاده کند ضرر نمیکند و ضرر را ما در استان به دلیل عدم حمایت از سرمایه گذار خواهیم دید.

وی اظهار کرد: متاسفانه تفکر غلطی در جامعه ایجاد شده و همه فکر میکنند تمام کارها بر عهده نماینده است در حالی که اینگونه نیست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از مشکلاتی که حل نمیشود به دلیل ساختار های اشتباهی است که وجود دارد.

خسروی خطاب به مسئولان شهرستان خوسف، بیان کرد: فقط راهکاری ارائه دهید که مشکلی حل شود. تفسیر قانون، عمل به قانون، استفاده از بودجه و اولویت ها به دست شما است.

وی عنوان کرد: با تمام کمبودها میشود مشکلات را مدیریت کرد. کشور ما از هیچ به اینجا رسیده زمانی بود که مردم ما در صف نفت بودند و حال نفتکش های ایرانی در حال حمل سوخت به کشورهای دیگر هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای رفع مشکلات برنامه کوتاه مدت و میان مدت داشته باشید و با اولویت مشکلات را مدیریت کنید.

انتهای پیام/۱۲۷