مدیر سینما بهمن بیرجند خبر داد؛

اکران فیلم هناس در سینما بهمن بیرجند

واحدی گفت: فیلم هناس در سینما بهمن بیرجند و شهرستان های فاقد سینما اکران میشود.

حسین واحدی مدیر سینما بهمن بیرجند در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، از اکران فیلم هناس در سینما بهمن بیرجند و شهرستان های فاقد سینما خبر داد.

وی افزود: فیلم سینمایی فاخر و ارزشی ” هناس” با برداشتی آزاد از داستانی واقعی به زوایای پرتلاطم دانشمند “شهید داریوش رضایی نژاد” از شهدای ترور هسته‌ای میپرازد.

مدیر سینما بهمن بیرجند بیان کرد: این فیلم به آخرین روزهای زندگی شهید رضایی نژاد همسر و فرزندش در اوایل دهه ۹۰ می پردازد.

واحدی عنوان کرد: این فیلم در چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد توجه و رضایت مخاطبان واقع شد.

وی اظهار کرد: این فیلم قصه ترور یک عشق را  روایت می‌کند.

مدیر سینما بهمن بیرجند خاطرنشان کرد: فیلم “هناس” در سینما بهمن بیرجند از ۲۰ خرداد ماه بر پرده نقره ای نمایش داده می شود و در شهرستان های فاقد سینما در صورت تقاضا در هر نقطه از استان تیم های اکران سیار آمادگی دارند این فیلم را برای علاقمندان اثربه نمایش بگذارند.

واحدی گفت: کلمه هناس به لهجه کردی می باشد و به معنی عام یعنی نفس است.

وی بیان کرد: در ایران بعد از انقلاب شهدای ترور زیادی داریم که تنوع بی نظیری دارند و ترور شهدای هسته ای از جمله آنهاست که این‌ اقدامات نشان از درماندگی دشمنان اسلام دارد و دشمن پلید در خیلی از اقدامات اینچنینی ناکام مانده است.

مدیر سینما بهمن بیرجند عنوان کرد: زن؛ هناس قهرمان است، قهرمان یک زندگی پر از چالش، فداکاری که آسایش زندگی اش را به پای منافع ملی سر می بُرد و به جایش گریه های تنهایی وبی خوابی شبانه را جایزه می گیرد.مادری که سایبان خانه است، تنش را حائل کرده تا حفاظ حریم خانواده اش باشد وخودش را قربانی ترکش ها میکند.

واحدی افزود: این گونه آثار و تولیدات ارزشمند وهدفدار  در راستای ترویج واشاعه فرهنگ و تفکر شهدا  به نسل های آینده نیاز به حمایت و هم‌ افزایی دارد لذا از تمام نخبگان، مبلغین و دوستداران فرهنگ تقاضا داریم با اطلاع رسانی و ترغیب مردم برای دیدن اینگونه آثار در سینما از این گونه تولیدات فاخر حمایت کنند.

وی بیان کرد: فیلم هناس تا آخر تیرماه روی پرده سنما بهمن بیرجند است و در صورت استقبال تاریخ تمدید خواهد شد.

انتهای پیام/۱۲۷