نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

اگر به نسخه انقلاب عمل کنیم، می‌توانیم سرنوشت خود و جهان را تغییر دهیم

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر به نسخه انقلاب عمل کنیم به نتیجه مثبت دست خواهیم یافت و خواهیم توانست سرنوشت کشور و جهان را تغییر دهیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و رئیس ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز در اولین جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: ستاد بزرگداشت ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی مرکب از نخبگان، قوای سه‌گانه، ائمه جمعه و افراد حقیقی و حقوقی است.
وی با بیان اینکه ۸ ماه فرصت داریم، افزود: شکل مهندسی کار تبیین شده است حال سوال اینجاست می‌خواهیم چه‌کار بکنیم؟ و چه نتیجه‌ای بگیریم؟
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هر چیزی در نتیجه‌اش خلاصه می‌شود، گفت: این چهل سال علامت کمال، رشد و نتیجه عقلانی است.
آیت الله عبادی با بیان اینکه شیوه و منش امام راحل به نسل جدید منتقل شود، تصریح کرد: برای انتقال آرمان‌ها و اهداف انقلاب اگر بتوانیم دو ستون از برهان و دلیل، مثبت و منفی تشکیل دهیم, می‌توانیم تجربه ۴۰ ساله انقلاب را نشان دهیم.
وی افزود: آرمان‌های انقلاب و شعارهای مردم انقلابی را در نظر دارید، توده مردم ستم‌کشیده در ذهنتان است، متن قانون اساسی در نظرتان است، منش امام راحل را در نظر دارید و بعد از آن تجربه ممتد چند ده ساله و شیوه مقام معظم رهبری به عنوان اسوه اینهه همه را باید به نسل جوان منتقل کنیم
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اسلام ما انقلاب ما و انقلاب ما اسلام ما است نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیشتر.
آیت الله عبادی خاطرنشان کرد: اگر با ادعای مسلمانی که داریم به اسلام پایبند بوده و پای آرمان‌های انقلابی باقی بمانیم، عدالت را برقرار سازیم، همه کارها را دانش‌بنیان کنیم و کارهایمان همراه ایثار و دور از نفسانیات و برای کوتاه کردن دست ستمگر باشد بی‌شک این انقلاب، اسلام و آرمان، دنیا را بهشت می‌کند.
وی افزود: حرکت در ستون منفی نیز نتیجه آن این می شود که به دین متعهد نیستیم و کمک ستمگر می کنیم و در پیاده کردن عدالت سستی داریم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه بعد از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب باید عقل خود را تنظیم کنیم، گفت: این بدان معنی است که مشکل اگر بعد از گذشت این مدت وجود دارد مشکل از خود ما مسئولان بوده و باید بدانیم اگر درست عمل نکنیم خودمان ضرر می‌کنیم که هدف این ستاد نشان دادن این امر است.
آیت الله عبادی خاطرنشان کرد: اگر به نسخه انقلاب عمل کنیم به نتیجه مثبت دست خواهیم یافت و امید است این ستاد توانمند با این استعدادی که دارد، بتواند در ۲۲ بهمن امسال به نتیجه‌ای روشن و شفاف که همه مردم را از خواب غفلت و بی‌تفاوتی بیدار کند، برسد.
وی افزود: اگر بتوانیم این نتیجه را بگیریم باید بعد از ۴۰ سال از عمر انقلاب سرنوشت کشور و جهان را تغییر دهیم.
انتهای پیام/ ۱۳۲/ ۱۱/