استاندار خراسان جنوبی:

ایثارگران با داشتن روحیه مضاعف،در همه عرصه های انقلاب اسلامی الگو بوده و هستند

استاندار خراسان جنوبی با بیان این که جانبازان و ایثارگران همواره منشا عزت و افتخار انقلاب هستند، گفت: این عزیزان، در همه عرصه های انقلاب، برای جامعه الگو بوده و هستند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، وجه اله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در دیدار با غلامرضا رضایی آزاده و جانباز مدت ۸ سال دفاع مقدس که موفق به کسب مدال طلا در مسابقات بین المللی کشور گرجستان شده بود، اظهار کرد: بدون شک، جانبازان و ایثارگران، یاران روزهای غربت امام راحل (ره) و انقلاب هستند که باید بزرگ شناخته شوند.
وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که جانبازان و ایثارگران در ادوار مختلف، منشا افتخار و عظمت بوده اند.
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این نکته که بدون شک، ایثارگران و جانبازان همواره چه در دوران جنگ تحمیلی و چه بعد از آن؛ در همه عرصه ها و صحنه ها حضور پررنگ و چشمگیری داشته اند، تصریح کرد: آنچه مسلم است آن است که در عرصه های ورزشی نیز این بزرگواران با روحیه ای مضاعف حضور پیدا کرده و برای ملت شریف ایران،افتخار آفرینی نموده اند.
وی با اشاره به نقش والای جانبازان در حفاظت از انقلاب و ضرورت حساسیت نسبت به خون های پاکی که که انقلاب را به ثمر رساندند، خاطرنشان کرد: در واقع جانبازان عزیز، در سخت ترین شرایط در دوران اسارت از اصول و ارزش های انقلابی با تمام وجود دفاع نمودند.
استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: در حال حاضر شما ایثارگران برای همه ورزشکاران در تمامی رشته های ورزشی الگو بوده و خواهید بود.
رضایی آزاده و جانباز دوران ۸ سال دفاع مقدس نیز در این دیدارصمیمانه با بیان اینکه انتظار می رود در میادین ورزشی، ورزش پهلوانی نسبت به ورزش قهرمانی در اولویت قرار داشته باشد، عنوان کرد: یقینا در صورت داشتن روحیه پهلوانی می توان به کسب مدال های قهرمانی نیز امید داشت.
وی افزود: بنده از زمانی که به مدد شهدا توانسته ام قدم بردارم، مهمترین دغدغه ام، دغدغه فرهنگی بود.
این آزاده و جانباز سرافراز گفت: از زمان راه اندازی ورزش کونگ فو در خراسان جنوبی، بنده توانسته ام بالغ بر تعداد ۵۰ داور و بالغ بر ۳۰ نفر مربی خواهر و برادر، تقدیم جامعه ورزشی استان نمایم.
رضایی اذعان داشت: در مسابقات بین المللی گرجستان که با شرکت ۱۰ تیم از ۹ کشور دنیا در تاریخ ۲۵ لغایت ۲۸ فروردین ماه در شهر باتونی گرجستان برگزار گردید، تیم ایران توانست به موفقیت های بسیار خوبی برسد.
لازم به ذکر است که غلامرضا رضایی رئیس هیات کونگ فوی خراسان جنوبی به عنوان سرپرست تیم ملی کونگ فو و هنرهای رزمی جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی گرجستان ؛ موفق به کسب دومدال( یک طلا و یک برنز) گردیده است.
گفتنی است؛ وی موفق به کسب مقام اول در بخش تکنیک حرفه ای، مقام سوم در بخش مسابقات نیمه آزاد، دریافت گواهینامه دیپلم این دوره از مسابقات و دریافت لوح تقدیر میهمان ویژه این دوره از مسابقات شده بود.
انتهای پیام ۱۰۱/