قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور خبر داد؛

ایجاد ۵۰۰ هزار شغل در سال ۱۴۰۱/ سالانه ۹۰ هزار مسکن احداث میشود

خاکسار گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) به واسطه مسئولیت، عهده دار خدمات متعددی از جمله ایجاد و مرمت مسکن، ایجاد شغل و اشتغال است که در این راستا برای سال آینده در کشور ایجاد ۵۰۰ هزار شغل و سالی ۹۰ هزار مسکن را تعریف کرده ایم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مصطفی خاکسار قهرودی قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور پیش از ظهر امروز

در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی، اظهار کرد: باید قدر دان نعمت حضور مردم باشیم چراکه اگر مردم نبودند هیچ اتفاقی در کشور رقم نمیخورد.

وی افزود: آنچه ما را پایدار و قوی نگه داشته اصل حضور مردم بوده و پیروزی انقلاب اسلامی نیز به برکت حضور مردم بوده است.

قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور بیان کرد: فراوان ترین موردی که در فرمایش امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تکرار شده واژه مردم است.

خاکسار عنوان کرد: آنگونه که فرموده شده اساس دین و فلسفه وجودِ آمدن پیامبران برای خدمت گذاری بوده نیز وجود مردم بوده است.

وی اظهار کرد: اگر امروز کمیته امداد به این افتخار بزرگ؛ خدمت به مردم مفتخر است به این دلیل است که شرط و اندیشه همه باید کمک به مردم باشد.

قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: جایی از این نظام نیست که در اندیشه خدمت و خدمت گذاری نباشد.

خاکسار با بیان اینکه خدمت به مردم از جمله افضل ترین کارها است، تاکید کرد: تکلیف خدمت گذاری مردم بر ما فرض و وظیفه است.

وی بیان کرد: امروز به دلایل مختلف که از جمله مهمترین آنها شرارت و مزاحمت دشمن است، مشکلات زیادی داریم.

تمام شرارت های دشمن برای زمین گیر شدن انقلاب اسلامی و نظام است اما هیچ گاه به هدفشان نخواهند رسید.

قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: چیزی که همواره باید مورد توجه باشد تذکر و توجه به نعمات و موفقیت ها به برکت پیروزی انقلاب است.

خاکسار با بیان اینکه توفیقات و برکات زیادی در خراسان جنوبی داریم، تصریح کرد: باید خوبی های نظام به ویژه در این ایام به مردم بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: خراسان جنوبی در وفاداری به نظام نقطه مثبت بوده و به عنوان الگو است لذا توجه به مردم وظیفه و استحقاق است.

قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: همراهی و تعامل مسئولان خراسان جنوبی با یکدیگر و همراهی خود مردم و کمکهای مردمی در استان بسیار خوب است.

خاکسار عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) به واسطه مسئولیت، عهده دار خدمات متعددی از جمله ایجاد و مرمت مسکن، ایجاد شغل و اشتغال است که در این راستا برای سال آینده در کشور ایجاد ۵۰۰ هزار شغل و سالی ۹۰ هزار مسکن را تعریف کرده ایم.

وی اظهار کرد: برای سال جاری نیز ایجاد ۳۰۰ هزار شغل برنامه ریزی شده بود که تا به امروز حدود ۲۳۰ هزار شغل ایجاد شده است.

قائم مقام رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: در سال جاری در بحث مسکن ۱۰۸ هزار خدمت تعریف شده که بیش از ۵۲ هزار ساخت مسکن و مابقی تعمیر و تکمیل مسکن بوده است.

خاکسار به وام های کارگشایی و ایجاد شغل اشاره و بیان کرد: ظرفیت امسال را انجام دادیم و برای آینده با همکاری و همراهی دولت پیش بینی شده ان شاءالله سالی ۹۰ هزار مسکن روستایی و شهری را ایجاد کنیم.

انتهای پیام/۱۲۷