سوپر گاف خبرگزاری دولت برای فرار از مسئولیت قطع اینترنت؛

ایرنا: مجلس خبرگان مسدود شدن شبکه های اجتماعی را تصویب کرده!/ مجلس خبرگان: هر مجلسی که قانون گذار نیست!

سوپر گاف این رسانه ها نسبت دادن تصویب مسدود شدن شبکه های اجتماعی به مجلس خبرگان توسط خبرگزاری دولت است.

به گزارش خاورستان، بعد از تصمیم دولت برای محدودیت در ارتباطات اینترنتی و اجرای آن توسط وزارت ارتباطات در پی بروز شرایط خاص در کشور، برخی رسانه های وابسته به دولت با گافهایی مانند درج ۱۸ خبر در صفحه نخست خود در رابطه با این موضوع، دستپاچگی خود برای فراری دادن دولت از مسئولیت قطع اینترنت را نشان دادند.
سوپر گاف این رسانه ها نسبت دادن تصویب مسدود شدن شبکه های اجتماعی به مجلس خبرگان توسط خبرگزاری دولت است.
در حالی که ایرنا به نقل از آیت‌الله سید احمد خاتمی نوشته: «کمیسیون سیاسی مجلس خبرگان قانون انسداد شبکه های اجتماعی خارجی را تصویب کرده» که آیت الله خاتمی به این خبر واکنش جالبی نشان داد!
آیت‌الله سید احمد خاتمی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سواد سیاسی و اشراف به وظایف قانونی یکی از ضروریات رسانه داری است البته اگر این اشتباه سهوا اتفاق افتاده باشد.
وی با اشاره به اینکه هر جایی که نامش مجلس باشد که قانون تصویب نمی کند، گفت: من به این خبرگزاری موضع و توصیه کمیسیون سیاسی مجلس خبرگان را گفتم ولی خبر با عنوان «تصویب قانون» درج شده که آنقدر غلط بودن آن روشن است که نیاز به تکذیب یا توضیح ندارد.
آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه اساسا مجلس خبرگان اختیار و وظیفه ای برای قانون گذاری در این زمینه ندارد ادامه داد: ان شالله فردا در خطبه های نماز جمعه تهران موضع خودم را در این رابطه اعلام می کنم.
انتهای پیام/۴/ ۶۶/
دانا