کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد

بارش اولین برف زمستانی در خراسان جنوبی/ هوا سرد می‌شود

زارعی گفت:بارش‌ها تا ظهر فردا با شدت کمتر ادامه دارد و عمده بارش‌ها در شمال شرق و نیمه شرقی استان خواهد بود و همچنین دما نیز امروز کاهش می‌یابد.

فاطمه زارعی کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته در برخی از نقاط خراسان جنوبی شاهد بارش برف بودیم.
وی افزود: میزان بارش برف در ۲۴ ساعت گذشته در کریموی سرایان ۱۲سانتیمتر، مهوید فردوس ۸، فتح آباد فردوس و فتح آباد قاین ۲ سانتیمتر و زهان یک سانتی متر گزارش شده است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این مدت در انارستانک فردوس ۱۷ میلیمتر، فتح آباد فردوس ۱۶، مهوید فردوس ۱۴، کریموی سرایان ۱۳، عباس آباد قاین ۱۲، فردوس، خضری دشت بیاض، باغستان و کلاته سورگ ۱۱، سرایان ۱۰، نوغاب حاجی آباد ۹، طاهر آباد فردوس و محمد آباد پسکوه قاین ۷، رقه بشرویه ۶، قاین، بشرویه، سرند فردوس و فتح آباد قاین ۵، زهان، آرین شهر و عشق آباد طبس ۴، ارسک، خرو و سرند طبس ۳، ده محمد، کلشانه معدن قلعه و سه قلعه ۲، پیرحاجات ۱ و در طبس و دیهوک کمتر از یک میلیمتر باران ثبت شده است.
زارعی عنوان کرد: بارش‌ها تا ظهر فردا با شدت کمتر ادامه دارد و عمده بارش‌ها در شمال شرق و نیمه شرقی استان خواهد بود و همچنین دما نیز امروز کاهش می‌یابد.
انتهای پیام/۱۲۷