سردار سپهر:

بالاترین رویش‌ها در اوج کمبودها به وجود می‌آید/ آمادگی بسیج برای کمک به دستگاه‌ها در حوزه فضای مجازی

جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: انقلاب و دفاع مقدس ما هم در شرایطی رقم خورد که اوج کمبودها و محدودیت ها وجود داشت اما از دل همین کمبودها رویش هایی صورت گرفت که جهان انگشت به دهان ماند.

به گزارش خاورستان، «سردار محمدحسین سپهر»، جانشین سازمان بسیج مستضعفین ضمن بازدید از غرفه‌ها در گفت‌و گو با دانا ضمن تشکر از همه برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این رویداد اظهار داشت: با توجه به پیشرفت دنیا در عرصه فضای مجازی ما هم طبیعی است که ما هم برای همگام شدن با پیشرفت های علمی و استفاده از ظرفیت‌های موجود این فضا قدم برداریم.
وی با تاکید بر لزوم تولید محتواهای مورد نیاز در این عرصه عنوان کرد: سبک زندگی و رفتار اجتماعی ما در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، امنیتی، دفاعی، اقتصادی و … نیازمند بستر قدرتمند و تعالی بخش فضای مجازی است از همین جهت ضرورت دارد که هم از فعالان این فضا حمایت شده و هم ظرفیت‌های جدید شناسایی و به هم مرتبط شوند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج برای تسهیل گری و تعالی فعالان فضای مجازی در این عرصه دارای امکانات خوبی است و میتواند با پشتیبانی های علمی و مادی از فعالان در این عرصه به پیشرفت و تعالی آنها کمک کند. بسیج می‌تواند حتی در صورت نیاز دستگاه‌های مختلف کشور هم به آنها در عرصه فضای مجازی کمک کند.
سردار سپهر در خصوص جذاب‌ترین بخش در رویداد تولید محتوای بسیج هم گفت: همواره در ذهن ما اینگونه است که برای خلق کارهای تولید محتوایی نیازمند بسترهای علمی و فناوری قوی و پیشرفته هستیم اما در اینجا من با نوجوانانی آشنا شدم که از استان ایلام و شهرستان مهران همگام با بقیه در حال تولید محتوای دیجیتال بودند.
وی در ادامه افزود: چند نوجوان پایه هشتم مهرانی، علیرغم اینکه در مهران هیچ گونه امکانات قوی آموزشی تولید محتوای فضای مجازی وجود ندارد، در حال ساخت کارهای قوی و بزرگی هستند و این نشان داد که می‌شود در اوج کمبودها و نبود امکانات، فعالیت‌های بزرگ و مثمر ثمری رقم زد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به برخی از محدودیت‌های فعلی کشور در حوزه‌های مختلف همچنین تصریح کرد: یکی از نگاه های مهمی که باید جوانان در کشور داشته باشند همین پیشرفت و حل مشکلات در شرایط کمبود و محدودیت است؛ انقلاب و دفاع مقدس ما هم در شرایطی رقم خورد که اوج کمبودها و محدودیت ها وجود داشت اما از دل همین کمبودها رویش هایی صورت گرفت که جهان انگشت به دهان ماند.
انتهای پیام/۴