مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛

بانوان خراسان جنوبی؛ فاتح هفت دوره کشوری/ دارترها در انتظار خانه دارت مدرن

علیزاده گفت: در بخش بانوان، دارت استان خراسان‌جنوبی حرف اول را می‌زند به طوری که در هفت دوره نفرات اول از استان خراسان‌جنوبی بودند.

علیرضا علیزاده مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد آخرین وضعیت دارت استان خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در ابتدای در سال جاری که با کرونا آغاز شد، رشته دارت با چالش‌های زیادی مواجه شد و برنامه‌های آموزشی به صورت غیرحضوری و در خانه‌های علاقه‌مندان به این رشته ورزشی برگزار می‌شد.
عضویت دارترهای خراسان‌جنوبی در کمیته مسابقات آنلاین
وی افزود: در ادامه با تشکیل کمیته مسابقات آنلاین یا مجازی کشور، دارترهای خراسان‌جنوبی نیز در کمیته مسابقات آنلاین شرکت کرده و سه نفر از استان خراسان‌جنوبی به نام‌های آقایان امیر مداح، علیرضا و مجتبی فروتن‌مقدم به عضویت کمیته کشوری درآمدند.
مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در ادامه مسابقات غیرحضوری استان خراسان‌جنوبی میزبان مسابقات دارت آنلاین کشور در دو بخش آقایان و بانوان شد که در بخش بانوان ملیحه رجبی اول و زهرا رجبی دوم شد.
علیزاده اظهار کرد: جوایز این مسابقات حدود چهارمیلیون تومان بود.
وی گفت: پس از درخشش دارترهای استان در مسابقات غیرحضوری که به میزبانی خراسان‌جنوبی انجام شد، در مسابقات دارت آنلاین کشور در دوره‌های بعدی خانم‌ها مریم عرفانیان، آتنا بیگمی و فهیمه زارعی توانستند به مقام قهرمانی کشور برسند و سمیرا سلیم نیز رتبه سوم کشور را از آن خود کرد.
مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در بخش آقایان نیز رضا محمدی طی دو نوبت پیاپی در مسابقات دارت آنلاین کشور به قهرمانی رسید و علیرضا محمدزاده در مسابقات پیشکسوتان به نایب قهرمانی دست یافت.
علیزاده عنوان کرد: ابوالفضل علیزاده نیز با کسب مقام نایب قهرمانی دانشجویان کشور عنوان سوم مشترک مسابقات دارت آنلاین کشور را به دست آورد.
وی افزود: در بخش دختران جوان نیز مطهره سلطانی و زهرا مومن در مسابقات دارت آنلاین کشور به ترتیب اول و سوم شدند.
مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: در بهمن‌ماه با حضور نائب رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی ایران از تمامی قهرمانان فوق با حضور مسئولان تجلیل شد.
علیزاده خاطرنشان کرد: هم‌اکنون از دهم بهمن‌ماه سالن دارت دکتر گنجی و سالن دارت بانوان استان بازگشایی شده و آماده ارائه خدمات است.
وی با بیان این‌که در سال جاری مسابقات حضوری برگزار نشد و تیمی تشکیل نشده، گفت: در بخش بانوان، دارت استان خراسان‌جنوبی حرف اول را می‌زند به طوری که در هفت دوره نفرات اول از استان خراسان‌جنوبی بودند.
دارتر خراسان‌جنوبی بهترین رتبه بازیکنان مسابقات جهانی را به دست آورد
مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی بیان کرد: زهرا رجبی از استان خراسان‌جنوبی در مسابقات انتخابی تیم ملی توانست اول شود و در مسابقات آنلاین جهانی بهترین رتبه بازیکنان ایران یعنی هفدهم جهان را به دست آورد.
علیزاده افزود: ورزش‌کاران سازمان یافته دارت استان حدود سیصد نفر هستند.
وی در مورد برنامه‌های آتی برای دارت استان، اظهار کرد: برای سال آینده علاوه بر تشکیل چارت تشکیلاتی جدید، حمایت از قهرمانان و حضور در میادین کشوری مهمترین برنامه‌های پیش‌بینی شده است.
مسئول هیئت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که مشکل خاصی در هیئت انجمن‌های ورزشی نداریم، تصریح کرد: ان‌شاءالله مدیران اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان‌جنوبی کمک کنند بزودی خانه دارت بزرگ‌تر و مدرن‌تری را در مرکز استان افتتاح کنیم.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴